MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sony Emulation kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS3 Emulatör PC - RPCS3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,117 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 30 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sony Emulation
Konu Başlığı PS3 Emulatör PC - RPCS3
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan orhanbey007

erkangunes

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 24, 2010
183
52
28
41

Merhaba arkadaşlar

Resmi PS3 emulatör konusunu oluşturmakta baya geç kaldık ama sonunda rehberi yapma fırsatını bulabildim

Emulatörü windows ortamında denedim ve çalışan bir çok oyunu oynadım, hali hazırda emulatörün çalıştırıp oynattığı PS3 oyun sayısı 1006 adettir

Çalışmayanlar listesinde olan bir çok oyunu aslında emulatör açıyor fakat tam randımanlı oynatmıyor, çalışan oyun listesi aşağıdaki bağlantıdadır, buradan bakabilirsiniz

ÇALIŞAN OYUNLARIN LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ
[Gizli içerik]

Şimdi anlatıma geçebiliriz

Öncelikle aşağıdaki bağlantıdan emulatörü indirin ve rar'dan çıkartın

[Gizli içerik]

Rar'dan çıkan klasör içerisinde bulunan rpcs3.exe uygulamasını çalıştırın ve karşınıza gelen ekranda orta satırda yazan I have read the Quickstart guide kutucuğunu işaretleyip sol alt köşede bulunan Continue sekmesine tıklayıp devam edin ve emulatör açılacaktır
[Gizli içerik]
teşekkürler

acar85

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 18, 2013
87
38
18
43
bir yıl önce i5 işlemci gtx850 ekran kartı 8gb ram laptopta street fighter oyunu baya bi kasarak oynatmıştı

acar85

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 18, 2013
87
38
18
43
Oyun yüklemeyide ayrıntılı anlatsaydin Tuna hocam. Bu arada update dosyası için PS3 sitesine gidip indirin
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.