PS3 HAN OFW PS3 3xxx ve 4xxx "Ps3xploit HAN, DarkStore,Toolbox,Resources ve No PSN" Paketi v2 (4.84)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 OFW HAN kategorisinde yusuftahirs tarafından oluşturulan PS3 3xxx ve 4xxx \"Ps3xploit HAN, DarkStore,Toolbox,Resources ve No PSN\" Paketi v2 (4.84) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,108 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 51 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 OFW HAN
Konu Başlığı PS3 3xxx ve 4xxx \"Ps3xploit HAN, DarkStore,Toolbox,Resources ve No PSN\" Paketi v2 (4.84)
Konbuyu başlatan yusuftahirs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan arnavut73

yusuftahirs

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 14, 2018
137
225
43
Selam arkadaşlar,

Rehberi türkçe olarak güncelledim(MCPS4'te açmıştım konuyu çok önce) kurulumu hatasız şekilde olacak kadar düzenledim, biraz kendime özgü bir kurulum sistemi denedim, sizinde yararlanmanız için "PDF" olarak siteye ekliyorum. Sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Bu işlemi yaptıktan sonra PS3 3xxx ve 4xxx serileri üzerinde PS1,PS2,PS3,PSP oyunlarını oynayabileceksiniz. Çeşitli özelleştirmeler uygulayabileceksiniz. (Boot görüntüsü ve sesi değişme, değişik mağazalar yükleme, vs... gibi çok şeyler yapabileceksiniz...)

NOT: Darkstore mağazasında istediğiniz oyunlar hemen hemen mevcuttur, oyun yükleme derdiniz olmadan indirmeniz yeterlidir. PSN'den giriş yapıp sisteminizi etkinleştirme kaydıyla tabiki. Ve indireceğiniz dosya içinde bulunan rap dosyalarını imzalatmanız gerekmektedir. Bunun için ACT.dat ve IDPS.hex dosyanızı dump etmeniz gereklidir.

İyi forumlar dilerim.

BİLGİLENDİRME:

Yüklediğimiz Backup dosyası ile ilgili teknik bilgiler:
HAN Toolbox kurulu gelir. (Han yüklendikten sonra)
HAN Toolbox Resources yüklü gelir. (Offline HAN Enabler ve Extra Contents klasörü dolu gelir, demo,duvar kağıdı, tema, boot logo,font indirebilirsiniz.)
Darkstore (Tıkla oyun indir tarzı) menüsü Multiman görünümüyle yüklü gelir.
Storehaxx’in IDPS Dump programı yüklü gelir. Ne olur ne olmaz diye yüklü tutuyorum. PS3’ün kimlik bilgilerini gösteren yazılım.
PSN’siz Youtube yüklü gelir.
PSN'siz Netflix yüklü gelir.
HAN’nin kurulumu için girilmesi gereken siteler ve Internet Tarayıcısı ile ilgil ayarlar hazırlanmış olarak gelir.
İnteraktif tema yüklü gelir.

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

hellhot

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 16, 2015
4
1
3
tesekkür ederim.ama begenmeme ve yorum yazmama rağmen içeriği görüntüleyemiyorum.

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,837
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Linkler yazı içerisine gömülerek verildiği için kullanıcılar linkleri göremiyordu

Linkler görünebilir hale getirilmiştir, sorun yaşayan arkadaşlarımız olur ise buradan yazabilirler