PS3 3000 Downgrade Version Düşürme 3.55 1B 1C 2A 2B

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,317
17,074
113
36
Siteye Git

Merhaba değerli MCPSP.COM üyeleri ve değerli MCPSP.COM misafirleri

Bilindiği üzere yeni PS3 konsol serilerinden olan 300x serileri henüz yedeklenmiş oyunları oynatamamakta ve downgrade işlemi yapılamamakta

300x serilerinden olan 2A 2B ve daha üst Date Code'lere sahip 300x serileri, 1A (%50 ) 1B ve 1C Date Code'ye sahip olan PS3 modellerinde dowgrade mümkün olacak ve yedeklenmiş oyunları sizlerde kullanabileceksiniz

Sizden kısa bir süre için biraz daha sabretmenizi istiyorum umarım size müjdeli haberi vereceğim

Şimdilik sağlıcakla kalın

HayalPerest

Erişim Engelli
Şub 10, 2011
261
0
0
29
gerçekten dogru ise süper haber yeni ps3ler degerlencek tekrar malum 500tly e kadar düstü 1C vs 320gb slim sıfır garantililer.

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,317
17,074
113
36
Siteye Git
Kaynak nedir acaba ? Böyle bir haber bulamadım hiçbir yerde...
Kaynak görmeniz şuan için imkansız gibi birşeydir

Bazı yerlerde bu konu hakkında yazılan şeylere lütfen aldırış etmeyiniz hatta kendilerine sorun nasıl yapacaksınız diye cevap veremeyeceklerdir :)

Bunu ilk ben yazmış bulunmaktayım ve farklı bir teori üzerinden bu sistem yapılacak

Kimse E3 Flasher veya ProSkeet ile bu işlemi henüz yapamaz, yapılamıyor

Umarım durumu anlatabilmişimdir :)

HayalPerest

Erişim Engelli
Şub 10, 2011
261
0
0
29

Bazı yerlerde bu konu hakkında yazılan şeylere lütfen aldırış etmeyiniz hatta kendilerine sorun nasıl yapacaksınız diye cevap veremeyeceklerdir :)

Bunu ilk ben yazmış bulunmaktayım ve farklı bir teori üzerinden bu sistem yapılacak

peki fiyatı kac tl gibi olucak ? umarım 100+ olmaz.

ferhanANK

Senior Member
Tem 23, 2008
5,979
1,964
113
31
PSLAND:)

Abi acaba PSP deki HEN olayı gibi olabilirmi:):inga:

mrql0pss

Kayıtlı Üye
Eki 2, 2012
81
0
0
28
hen hun farketmez yaa! vallaha playstation ölü gibi bekliyor 15 tatilde abimin yanına uğrayacagım taa ankaradan geliyorum umarım şansızlık yaşayıpda kapalı oldugun gine denk gelmeyiz abicim iyi günler :)

Bump: hen hun farketmez yaa! vallaha playstation ölü gibi bekliyor 15 tatilde abimin yanına uğrayacagım taa ankaradan geliyorum umarım şansızlık yaşayıpda kapalı oldugun gine denk gelmeyiz abicim iyi günler :)