PS Classic Mini PS Classic Mini Kırma ve Oyun Yükleme Rehberi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PLAY STATİON 4 ALIŞ VERİŞ kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS Classic Mini Kırma ve Oyun Yükleme Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,683 kez görüntülenmiş, 257 yorum ve 112 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PLAY STATİON 4 ALIŞ VERİŞ
Konu Başlığı PS Classic Mini Kırma ve Oyun Yükleme Rehberi
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ertasd84

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,837
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

SONY PS Classic Mini konsoluna dilediğiniz kadar oyun ekleme imkanına sahipsiniz,daha doğrusu PS Classic Mini oyunu ile gelen oyunlara mahkum değilsiniz, internetten indireceğiniz yüzlerce ps1 oyununu PS Classic Mini konsolunuzda oynayabilirsiniz, hemen rehberimize geçelim

Size lazım olacak yardımcı malzemeler ;
1 adet FAT32 formatlı usb flash bellek
1 adet bilgisayar

Lütfen aşağıdaki bağlantıdan gerekli programı indirin ve rar'dan çıkartın

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ALTERNATİF
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

unwicked

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 1, 2009
113
25
18
41
İstediğimiz oyunu yukleyebiliyormuyuz.ben alicam ps Classic i arkadaşlar.oyun nerden ve nasıl yuklenecek.baska bir yerden indirip flash mi atacağız,yoksa burda verilen programlami iniyor.
Son olarak konsolun brik olma ihtimali varmi arkadaşlar.

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,837
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
İstediğimiz oyunu yukleyebiliyormuyuz.ben alicam ps Classic i arkadaşlar.oyun nerden ve nasıl yuklenecek.baska bir yerden indirip flash mi atacağız,yoksa burda verilen programlami iniyor.
Son olarak konsolun brik olma ihtimali varmi arkadaşlar.
Oyunları internetten indirmen gerekiyor

Sonrasında burada anlattığım şekilde oyunları oynayabilirsiniz

Flash disk veya harici hdd işini görecektir

scaletti

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 20, 2019
3
2
3
Hocam ellerinize sağlık çok güzel bir rehber olmuş. Yalnız generate dedikten sonra " WAIT DO NOT CLOSE APPLİCATİON" diyor. 20 dk dır bekliyorum bir hareket yok. Bu kadar uzun sürüyor mu generate işlemi? Birde games klasöründen kopyalayıp usb ye yapıştırdıktan sonra direkt oynayamıyor muyuz? Bu program oyunları kendisi indirmiyor mu?

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,837
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Hocam ellerinize sağlık çok güzel bir rehber olmuş. Yalnız generate dedikten sonra " WAIT DO NOT CLOSE APPLİCATİON" diyor. 20 dk dır bekliyorum bir hareket yok. Bu kadar uzun sürüyor mu generate işlemi? Birde games klasöründen kopyalayıp usb ye yapıştırdıktan sonra direkt oynayamıyor muyuz? Bu program oyunları kendisi indirmiyor mu?
Generate işlemi çok uzun sürüyor ise başka bir sorun var demektir

USB yi konsola taktıktan sonra oyunlar karşınıza gelir dilediğinizi seçip oynayabilirsiniz

Bu program oyunları indirmez maalesef

scaletti

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 20, 2019
3
2
3
Generate işlemi çok uzun sürüyor ise başka bir sorun var demektir

USB yi konsola taktıktan sonra oyunlar karşınıza gelir dilediğinizi seçip oynayabilirsiniz

Bu program oyunları indirmez maalesef
Hocam size yazdıktan sonra işlemi anladım oyunları ayrıca indirdim cover ları hallettim programla sonra dediğiniz gibi oyunları klasör olarak flashın içine (games) attım. Flash diskin adını "SONY" diye değiştirdim. Taktım usb yi. Boot menu diye birşey geldi karşıma. Retroarch ve bleemsync diye 2 seçenek var. Retroarch çalışıyor ama diğeri failed to load hatası veriyor. Acaba nerede yanlış yapmış olabilirim?

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,837
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Hocam size yazdıktan sonra işlemi anladım oyunları ayrıca indirdim cover ları hallettim programla sonra dediğiniz gibi oyunları klasör olarak flashın içine (games) attım. Flash diskin adını "SONY" diye değiştirdim. Taktım usb yi. Boot menu diye birşey geldi karşıma. Retroarch ve bleemsync diye 2 seçenek var. Retroarch çalışıyor ama diğeri failed to load hatası veriyor. Acaba nerede yanlış yapmış olabilirim?
Bunu tam olarak bilemiyorum şuan elimde konsol olmadığı içinde deneme şansım yok maalesef, siz tekrar bir daha deneyin bende bunu araştıracağım müsait zamanımda