PC'deki Kablosuz Ağı XBOX 360'a Bağlamak

Saint Burak

Erişim Engelli
Kas 26, 2010
152
4
0
Bize Gerekenler:
Ethernet Kablosu
XBOX 360
PC
Kablosuz Ağ
Ethernet Kartı Driveri

Bu Anlatım XP içindir.

İlk Önce Kablomuzun Bir Ucunu PC'ye Diğer Ucunuda XBOX 360'a Bağlıyoruz.Sonra Resimde Kırmızı İle Gösterdiğim Her yere Sırasıyla 1 Kez Tıklıyoruz.

Not: Eğer Bağlanmazsa PC'deki Güvenlik Duvarını Kapatın

murattilight

Kayıtlı Üye
Şub 8, 2014
11
2
0
Selam Arkadaşlar,

Yeni konu açmadan buraya yazmak istedim pc üzerinden jtaglı xbox360 'ı internete bağlamak için-cover vs. indireceğim- şunları yaptım;
1)Pc de interneti resimdeki cisco router ve TP-Link aparatı ile ile kablosuz halde kullanabiliyorum
2) Amacım xbox360'ın eterneti ile pc' nin anakartı üzerindeki eternete cat5 kablo çekip pc üzerinden xbox360'ı internete bağlamak-Windows 8.1 kullanıyorum-
3)Bunun içinde network bridge kuruyorum.
4)Ancak Xbox ip almasına rağmen- 169.254.76.150- ve FTP olarak PC 'ye bağlanıyorken internete giremiyor. Nerede yanlış yapıyorum?- Sadece Wi-fi yi paylaşıma açmama rağmen gene olmuyor.Hem Wi-Fi paylaşıma açıp hemde Bridge zaten kurulamıyor. Bir yardımcı olun üstatlar.[ATTACH=CONFIG]453[/ATTACH]

Son düzenleme:

arthur

Kayıtlı Üye
Ağu 4, 2014
3
1
0
Bende benim yaptigimi yazayim
Benim pc wifi ile 3 kattaki modeme baglaniyor haliyle kablo cekme sansim yok cunku interneti caliyorum. :D xboxta kablolu kablo cekemedigim icin soyle yaptim. Laptopun ethernet girisine bir ucunu taktim kablonun diger ucunuda xboxa taktim sonra kopru olusturdum. Ne oldu 3 kattan wifi ile aldigim interneti kablo ile xbixa aktardim :-D