Outlast Bundle Of Terror Nintendo Switch Türkçe Yama ÇIKTI

ferex28

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2011
422
2,304
93
36

ilk defa Türkiyede Nintendo Switch Oyunlarına yama yapmaya başladım. Yama konusunun ve linkinin başka sitelerde paylaşılması yasaktır. Bırakaın yama paylaşılmasını bu sistemi çözdüm. Yarın öbür gün başka bir sitede bu konsola ait yama paylaşımları görürseniz, bilin ki yama dosyalarını AÇTIĞIM KONULARDAN alıp PAYLAŞMAYA kalkacaklardır. Yamaları yapmak için her oyunun ayrı KEY dosyası bulunmaktadır. Bunları araştırarak bulduk. Yamaları entegre etmek için farklı bir şekilde metod kullandık ve başarılı olduk. O yüzden kimse demesin vay efendim biz biliyorduk falan filan. Yamaların hepsinin kurulumu tamamiyle bir arkadaşla beraber yapıyoruz. Birçok oyun yaması gelecek. Bu oyun gibi ücretsiz sunacağım gibi bağış usulü olanlarda olacak. Türkiye'de Nintendo Switch satışları çok fazla değil. Talep olup olmamasına bakmadan yaptığım bu iş için alt kısımda bağış yapabileceğiniz bir hesap numarası bırakıyorum. Ücretsiz sunduğum bu yamalar içinde destek olmanız durumunda bağış usulü vereceğim yamalarada yansıyacaktır. Bunu siz kullanıcılara bırakıyorum.
PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

PC ÇEVİRİ
Oyun Çeviri

NİNTENDO SWİTCH PORT
ferex28

Son düzenleme:

ulubey64

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 22, 2019
9
4
3
Nintendo oyunları için çeviri çalışmasını görmek çok güzel. Tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.

King38

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 13, 2017
23
2
3
Bu oyunun yamasını nasıl indireceğim link yok?