multiMAN ver 04.80.00 BASE CEX/DEX STEALTH Güncel

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan multiMAN ver 04.80.00 BASE CEX\/DEX STEALTH Güncel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 229,846 kez görüntülenmiş, 1,172 yorum ve 1,409 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı multiMAN ver 04.80.00 BASE CEX\/DEX STEALTH Güncel
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alucard54

byercanx

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Kas 28, 2011
2,889
249
83
38
Fonksiyonu nedir yani hocam.
Ben coktandir 3.55 deydim . Dexlerde falan bu tabire rastladim ama icerigi nedir ne anlama gelir bilmedigim icin sordum.

Ayrica biri hayrina yine bu konuya 4.30 destekli FTP programi eklerse sevinirim.
Multiman'ın dahili FTP programı çok iyi çalışıyor. Ayarlardan FTP böülümünden No Timeout yapmanız yeterli olucaktır.

Teknik olarak değilde bazı oyunlar için bu fonksiyon gerekli oyunu klasörde değil USB diskin ana dizinine atıyor.

mrisvan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2008
993
81
48
47
ipin ucu kactı artık şimdi hackerlar savası basladı sony kenardan izliyodur durumu bu arada butun mudurleri kovmuşlardır

bjkemal31

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2012
174
24
18
34
byercanx oyunları çok rahat açıyor fakat sımgeler abuk subuk oldu ve harici hdd yi görmüyor flash bellekleri görüyor dosya yöneticisinden baktım oda görmüyor yardım edersen sevinırim şimdiden sağol

Lopcuk

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 24, 2008
197
1
18
41
Siteye Git
arkadaşlar sadece bende mi oluyor anlaadım ama ben hiç bir oyunu açamıyorum neden acaba? multimanın bu son sürünümü yükledim ne harici ne dahili hiç bir oyun açılmıyor :( paso siyah ekranda kalıyor atladığım bişey mi var acaba? Select + x bile yaptım yemedi.

naylondosya

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 4, 2008
34
0
6
43
Fonksiyonu nedir yani hocam.
Ben coktandir 3.55 deydim . Dexlerde falan bu tabire rastladim ama icerigi nedir ne anlama gelir bilmedigim icin sordum.

Ayrica biri hayrina yine bu konuya 4.30 destekli FTP programi eklerse sevinirim.
Doğru yer değil elbette. Ben normal kullanıcı olarak upload ettim. Dileyen çekip gerekli yere tekrardan upload edebilir. E3 4.30 CFW de sıkıntısız kullandım.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

mrisvan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2008
993
81
48
47
640gb usb disk taktım çatır çatır oynatıyor şuan tek sorun ps tusuna basınca oyundan cıkış yapmıyor basık tuıtup öle oyundan cıkıyorumki sorundan bile saymıyorum bunu veee online devam ve bide turkce menu hahah daha ne olsun multimanda calışıyor heyyttt

alibaris

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 12, 2011
15
0
0
33
bendeki sorun harici disktenmidir bilmem oyuna giriyorum çıkış yaparken yada arada ps3 ekran görüntüsü gidiyor ve ps3 işlem yapıyor gibi dahili harddisk ışığı yanıp sönüyor ama ekranda görüntü yok ve ps3 ü tekrar kapatıp açmam gerekiyor.

fatina

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 5, 2009
107
14
18
40
2.21 cfw içinde bu multimanı kullanabilirmiyiz

Bump: 4.21 cfw içinde bu multimanı kullanabilirmiyiz