PS3 CFW + APPS multiMAN v04.82.00 By Deank Offical Çıktı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan multiMAN v04.82.00 By Deank Offical Çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,970 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı multiMAN v04.82.00 By Deank Offical Çıktı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bilgili_bilgili

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,041
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

PS3 konsollarının vazgeçilmezi olan Multiman programının son sürümü çıktı

multiMAN v04.82.00 bütün CFW'ler için kullanılabilir

multiMAN v04.82.00 deank tarafından yazılmış bir manager programıdır, oyun müzik film FTP ve daha birçok özelliği tek programdan kullanmanızı sağlamaktadır

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm multiman'ı indirebilirsiniz

:download:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

bilgili

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 15, 2014
2
0
0
merhaba bende 4.65 versiyonlu multiman yüklü ps3 var. bu konularda yeniyim versiyon ve multiman güncel olmazsa yeni oyunları açmıyor mu (pes2018 gibi).
yüklediğim oyunda [ATTACH=CONFIG]1340[/ATTACH] böyle bir hata alıyorum ne yapmam lazım.

tkk123456789

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 27, 2017
22
0
0
4.80 min version olmasi gerek oyunun acilmasi icin fakat sen bence en son surumu ekle 4.82 hicbir oyunda sorun yasamiycaksin cunku artik oyun cikmiyor ve son surum oldugu icin

bilgili

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 15, 2014
2
0
0
4.80 min version olmasi gerek oyunun acilmasi icin fakat sen bence en son surumu ekle 4.82 hicbir oyunda sorun yasamiycaksin cunku artik oyun cikmiyor ve son surum oldugu icin
teşekkürler, multiman 4.82 yi y ve cfw 4.82 ferrox cobrayı yükledim ama multiman oyunları görüyor ama çalıştırmıyor siyah ekran gelip multimandan çıkıyor nerede hata yaptım acaba ?

Son düzenleme: