Moto GP USA-EUR FULL ISO 294 MB

hako

ve Oğlu
Forum Admini
Tem 13, 2008
3,210
578
113
Moto GP USA FULL ISO 294 MB

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
[Rar : 242 MB]

............... veya ..............

[Rar : 242 MB]

Password : hako
Ripped : yok/untouched
Tested : 5.00 M33-6
Dil/Language : English
Çıkış adı/Release name : Moto.GP.USA.PSP-SUSHi
Oyun ile ilgili bir sorunun varsa TIKLA/if you have a problem CLICK HERE

Moto GP EUR FULL ISO 402 MB

[Rar : 311 MB]

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Tested : 5.00 M33-6
Dil/Language : English - German - Italian - Dutch - French
Çıkış adı/Release name : Moto.GP.EURO5.PSP-CHRONiC
Oyun ile ilgili bir sorunun varsa TIKLA/if you have a problem CLICK HERE]

Son düzenleme:
Mar 23, 2009
167
80
28
22
indirdim ama psp go içinde açmadı
cihazım psp go 6.35 PRO-B3
O version 6.35 in eski bir CFW sidir. yenisi 6.35 PRO-C FIX 3 dür. Senin versionda bazı oyunlar çalışmayabilir.Yenilemen lazım.

Aşağıdaki linke tıkla

http://www.mcpsp.com/hako-genis-cus...3-hako-dan-custom-firmware-genis-rehberi.html

orada kırmızı ile yazılmış 6.35 PRO-C1 FIX3 yazan başlığa git ve senin versionun zaten 6.35 olduğundan 3. maddeden itibaren yazılanları uygula ve 6.35 PRO-C yap.

Ama o sayfanın başında 6.60 PRO-C1 FIX3 yazan yerden versionunu 6.60 PRO-C yaparsan oyunlarda hiçbir problem yaşamazsın.

yasoklasikleri

Kayıtlı Üye
Tem 8, 2016
3
0
0
şuan indirdim yaptım 6.60 pro c oldu sistem bilgisinde

6.35 te oynadığım oyunları 6.60 ta açılılııyor ancak

yeni indirdiğim yüklediğim pes 2014 ve moto gp oyunların içinde gözükmüyor

Teşekkürler

Son düzenleme:
Mar 23, 2009
167
80
28
22
Oyun gözükmüyorsa sen yanlış dosyayı ISO klasörüne atıyorsun. yada versionun gitti. yeni indirdiğin oyunun ISO dosyasını PSP nn ISO klasörüne atacaksın. o attığın dosyaya sağ tıkla özelliklerine gir dosyanın uzantısı ISO mu. ISO değilse görmez.

Versionunu da tekrar kontrol et version gitti ise yine görmez.versionu fast recovery yada pro update tekrar çalıştır.
recovery ayarlarını yap.Diğer oyunlar görünüyor ama yeni attığı oyunlar görünmüyosa o attıkların yanlış dosyadır.ISO uzantılı dosyayı atacaksın PSP deki ISO klasörüne.

daha fazla biligi için http://www.mcpsp.com/psp-iso-oyun/78683-yardim-gerekiyorsa-tiklayin-do-you-need-help-click-here.html

Mesela bu sayfadki moto gp nin üstteki USA versionunu indirdiysen. ilk önce "su-motousa.hako" adında bir winrar dosyasını görürsün ona sağtıklayıp buraya çıkar dersen part açılır ve içinden "Moto.GP.USA.PSP-SUSHi" adında bir klasör çıkar. o klasörün içinde de 11-12 tane yine küçük boyutta winrar paketleri vardır.onların ilkine sağ tıklayıp çıkart dersen ve masaüstünü gösterirsen o partlarda açılır ve iso uzantılı dosyayı masa üstünde görürsün. onu psp deki ISO klasörüne atıp oynayacaksın çünkü oyunun iso dosyası odur. ismi de "su-motousa" dır. uzantısıda .iso dur. üzerine gelirsen boyutunun da 294 MB olduğunu görürsün.

Son düzenleme: