Mortal Kombat Komplete Edition 3.40 / 3.55 Fix

byercanx

Moderaking
Kas 28, 2011
2,855
448
83
33
Siteye Git

Yeni Partitial Fix

Mortal_Kombat_Komplete_Edition_EUR_PS3-HR

Release versiyonunda deneyebilirsiniz. Yada eski Mortal Kombatlarınızda komik dimi ben daha denemedim ama oyun yeni değil tüm dlc ve eklentilerin hazır olduğu full paket. İşlemi yapmadan önce Eski sürümde kullanıcaklar XMB/Game/Game Data Utility bölümden eski yüklemeleri kaldırsın. Daha sonra elindeki sürüme uygun olan fix ve pgk'yı yüklesin.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

KAYNAK :

If you have old "MK (2011)" BLES, and you want to stay with him.
on "MK Komplete Edition (2012)" you will fix in BLUS with "MK Komplete Edition (BLUS)" patch, and you have both working ("MK9 2011 (BLES)" and "MK Komplete Edition 2012 (BLUS)")

If you have old "MK (2011)" BLUS, and you want to stay with him.
on "MK Komplete Edition (2012)" you will fix in BLES with "MK Komplete Edition (BLES)" patch, and you have both working ("MK9 2011 (BLUS)" and "MK Komplete Edition 2012 (BLES)")

If you only have "MK Komplete Edition (2012)"
I recomend "MK Komplete Edition (BLUS)" patch, it will Fix your "MK Komplete Edition 2012"

If you have old "MK9 (2011)" but you want to delete it to keep only with the "MK Komplete Edition 2012"
I recomend "MK Komplete Edition (BLUS)" patch, it will Fix your "MK Komplete Edition 2012"
If your old "MK9 (2011)" was BLUS first on "XMB/Game/Game Data Utility" delete your "MK9 (2011)" then install the pach/fix for "MK Komplete Edition (2012)"

I created 2 patches, "BLUS" and "BLES" if they have the old MK9 (2011) and wish to continue with it, to not give conflict with another one.

INSTRUCTIONS:
After the download, and extracted the rar...
In the folder "PS3_GAME" are the files for replace in the game MK Komplete Edition 2012 whatever version (replace the files, on your PC, FTP, mutiMAN (MMOs))
Then just install PKG "MK Komplete Edition PATCH (BL **)" (placing the PKG on root in a pen with "FAT32 File System" and install through the ★ Install package files in the XMB)

byercanx

Moderaking
Kas 28, 2011
2,855
448
83
33
Siteye Git
Öyle kardeş.Ama ben versiyona uygun indirdim fiks ve pkg.Sadece açlıştaki resim değişti.Videoadaki karakterler yok:(Sadece yeni olarak Kratos vardı.Oda eskiden vardı zaten:(

Ben nerde yanlış yaptım yav:( Bendeki MK BLES.. kodlu .Fiks ve PKG yi yaptım olmadı:(
Game Data bölümünden Eski yükleme paketlerini sildinmi? Oyun bende olmadığı için deneme fırsatım olmadı. Direk Komplete Edition indirceksin ozaman @ferhanANK ihtiyacın varsa tabi.

ferhanANK

Senior Member
Tem 23, 2008
5,979
1,964
113
31
PSLAND:)
Game Data bölümünden Eski yükleme paketlerini sildinmi? Oyun bende olmadığı için deneme fırsatım olmadı. Direk Komplete Edition indirceksin ozaman @ferhanANK ihtiyacın varsa tabi.

Evet abi Game Data dan sildim kurulu dosyayı.Sonra bendeki BLUS.. a göre uygun fiksi yaptım ve PKG yi kurdum.Abi oyunun açılışında felan yazıyor Komplete Edition.Ama herzamanki oyuncular var:)Komplet Edition indiririm abi eğer olacaksa ve sende olur dersen :)

byercanx

Moderaking
Kas 28, 2011
2,855
448
83
33
Siteye Git

Evet abi Game Data dan sildim kurulu dosyayı.Sonra bendeki BLUS.. a göre uygun fiksi yaptım ve PKG yi kurdum.Abi oyunun açılışında felan yazıyor Komplete Edition.Ama herzamanki oyuncular var:)Komplet Edition indiririm abi eğer olacaksa ve sende olur dersen :)
Tamam zaten olmuş işte :) Komplete Edition yazıcak bütün DLC'ler açık olucak :)
Ben yapım gereği herzaman en güncel olanı tutarım elimde hatta elimdeki oyunların bile update'leri mevcuttur. Tabi indirmek demek yeniden Zaman+Kota endeksli iki yönden sıkıntın yoksa indir derim. Çünkü oyunun en stabil hali.

ferhanANK

Senior Member
Tem 23, 2008
5,979
1,964
113
31
Tamam zaten olmuş işte :) Komplete Edition yazıcak bütün DLC'ler açık olucak :)
Ama abi videoda birçok dövüşçü var.Bende sadece yeni olarak Kreytos var:)Başka dosalarmı var abi kurmamız gereken:)
Abi PS3 isoda gördm.Ama 4.11 istiyor.Çalışırmı TB le indirirsem.
Abi kusura bakma valla jeton düşmedi daha.Sadece Arka plan resimi değişti ve Koplete Edition yazıyor:)

byercanx

Moderaking
Kas 28, 2011
2,855
448
83
33
Siteye Git
Ama abi videoda birçok dövüşçü var.Bende sadece yeni olarak Kreytos var:)Başka dosalarmı var abi kurmamız gereken:)
Abi PS3 isoda gördm.Ama 4.11 istiyor.Çalışırmı TB le indirirsem.
Abi kusura bakma valla jeton düşmedi daha.Sadece Arka plan resimi değişti ve Koplete Edition yazıyor:)

Şu şekilde olması gerekir. Eğer bunu göremiyorsan bir terslik var. HR sürümünü indirmelisin.

ferhanANK

Senior Member
Tem 23, 2008
5,979
1,964
113
31
Ama denilenleri yaptım valla:(Eski datayı sildim ve BLUS... için fiksi yaptım ve PKG yi kurdum.Herşey aynı ama adam seçme ekranında videodaki gibi değil.Abi konuda ingilizce yazıyor:

If you have old "MK (2011)" BLUS, and you want to stay with him.
on "MK Komplete Edition (2012)" you will fix in BLES with "MK Komplete Edition (BLES)" patch, and you have both working ("MK9 2011 (BLUS)" and "MK Komplete Edition 2012 (BLES)")

Bendeki MK 2011 BLUS...BLES fiksinide yaptım ama oyun açılmadı bu seferde:(Tekrar BLUS yaptım:(