Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (Rehber)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
[HIDE-THANKS]

Oyun sadece rip şeklinde çalışıyor.God olarak çalışmaz.Oyunu mutlaka exiso ile rip yapın.Oyunu açabilmeniz için gereken 1.7 gb yer mutlaka dahili hdd de olmak zorunda

Oyunu oynamak için (rgh-jtag )dashlaunch 3.11 -fsd 3 775 ve dashboard en az 16537 gerekli

Oyunu harici hdd atabilirsiniz.Ancak Oyunu oynayabilmeniz için dahili hdd gerekli.Dahili hdd de gerekli olan boş alan 1.7 gb.

Oyunu açtığınızda warning uyarısı gelecektir.Bu uyarıyı yes diyerek gerekli dosyayı yükleyerek oynayabilrisiniz.

[/HIDE-THANKS]

Son düzenleme:

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
oyuna girişte xbox live hatası alıp aynı ekranda kalanlar için çözüm

Oyun online live hatası veriyorsa açarken ,bunu çözmek için oyunun menüsünde profil değişikliği yapın başak bir profille giriş yapıpı tekrar oyuncağınız profile dönün.

SKAYJACKER

Kayıtlı Üye
May 24, 2012
31
0
0
38
ben oyunu ripledim 1.50 gb olarak çıktı fakat dediğiniz warning hatası bende çıkmadı. başka bi hata çıktı oyunu açamıyorum

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
ben oyunu ripledim 1.50 gb olarak çıktı fakat dediğiniz warning hatası bende çıkmadı. başka bi hata çıktı oyunu açamıyorum
Oyunu açtığında evet yada hayır diye bir seçenek çıkar kurulum dosyası sorar evet deyip %100 olana kadar beklemelisin dosya kurulunca oyun açılcak.Oyunu rip olarak at

okinore

Erişim Engelli
Ocak 4, 2009
27
3
0
38
ben hata alıyorum ancak başka profilden açsamda oyunu yine hata verdi neyapmalıyım benim dosyada 1.5GB

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
ben hata alıyorum ancak başka profilden açsamda oyunu yine hata verdi neyapmalıyım benim dosyada 1.5GB
aldığın hata nedir.Başka profil yazmıştım şimdi test ettim kendi profiline oturm kapat deyip tekrar girincede oluyor ancak live bağlantısı hatası alıyosan bunu yapcan

okinore

Erişim Engelli
Ocak 4, 2009
27
3
0
38
bütün oyunlara yaptığım gibi 360gui ile dosya haline getirdim 1.5GB oldu sonra hep yaptığım gibi oyunu flash diskten attım . sürümler güncel