Marvel Super Heroes Bor Mod

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde OpenBor Emulation kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Marvel Super Heroes Bor Mod başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,139 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı OpenBor Emulation
Konu Başlığı Marvel Super Heroes Bor Mod
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zaza24

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,045
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Oyunda 8 seçilebilir karakter 19 stage bulunmaktadır

Emulatör ve Paks
:download:

Dosya Şifresi:

eric_thecrow

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 29, 2008
166
4
0
hadi yine ilk teşekkür ü ben edeyim:D tunacım sağol dostum bende yeni geldim eve zaten konuyuda yeni açmışın nese ellerine sağlık tekrardan:)

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
tunacım sana bu oyundan bahsetmiştim daha önce sonunda çıkmış bugun aldığım en iyi haber diyebilirim sağol dostum;)

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
tunacım sende yabancı bi forumda sormuşsun aynı hatayı bende aldım pspde açılmadı varmı bir gelişme?

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,045
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
:e: Maalesef yok ilkayjagger oyunu yapan arkadaşada sordum renk yoğunluğundan dolayı psp'de sorun yaşıyoruz psp için emulatörün güncellenmesi gerekli bu işi en iyi SX halleder,şimdilik oyunu pc'de oynamak zorundayız

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
her yerde kolların var bende takibindeyim merak etme tunacım işallah hallolur pspde oynamak varken napıcam pcde:D

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
782
36
0
44
mctuna arkadaş indiremiyor linkleri yenileyebilme imkanın varsa yenilermisin indirmek isteyipte indiremeyen arkadaşlar var forumda