HD Loader Nedir Nasıl Yapılır [Resimli Anlatım]

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde HD Loader kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan HD Loader Nedir Nasıl Yapılır [Resimli Anlatım] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 95,986 kez görüntülenmiş, 240 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı HD Loader
Konu Başlığı HD Loader Nedir Nasıl Yapılır [Resimli Anlatım]
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan musidrili

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,048
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

HD Loader playstation 2'nize hard disk bağlayıp oyun oynamanızı sağlayan programdır burada bulunan anlatım ile sizde kendi hdloader programını yapabileceksiniz​

Standart HD Loader
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

HD Loader Yapımı
Aşağıdaki linklerden mc HD Loader Gui ve
dosyalarını indirin iki rar dosyasınıda yeni bir klasöre açın Gui programını çalıştırın karşınıza gelen menüden resimde gördüğünüz gibi 1'deki browser penceresine tıklayın ve
dosyasını seçin 2 ve 3 numaralı kutucuklarıda işaretleyin ve Core Patches sekmesine tıklayın

Karşınıza gelen menüden resimde gördüğünüz kutucukları işaretleyin ve Compatibility Patches sekmesine tıklayın

Buradada resimde gördünüz kutucukları işaretleyin ve Customization sekmesine tıklayın

Bu menüde HD Loader'a istediğimiz resimi ekleyeceğiz resimlerin boyutu 512x448 ve 24bit BMP formatında olmalı ayrıca bu menüden HD Loaderi kompletürkçe yapabilirsiniz onuda daha sonra anlatacağım
512x448 24bit BMP resimleri hazırladıktan sonra Patch Splash Image browser'ından resimini seçin Patch Main Image browser'ından resiminizi seçin (buralara ayrı resim koyabilirsiniz 2 tane yani) sonrasında Other Patches sekmesine tıklayın

Resimde gördüğünüz kutucu işaretlersiniz HD Loader oyun listesinde oyun ayarlarını değiştiremezsiniz bu özellik özellikle cafelerde müşterilerin oyun ayarlarını bozmasını engelleyecektir,sonrasında GUI Options sekmesine tıklayınız

Resimde gördüğünüz gibi Apply Patches sekmesine tıklayın nereye kayıt edileceğini seçin ve işlemin bitmesini bekleyin,hayırlı olsun

mc HD Loader Gui

Dosya şifreleri:

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,422
2,163
113
37
Siteye Git
Ynt: HD Loader Nedir Nasıl Yapılır [Resimli Anlatım]

mükemmel bir konu ve süper bir anlatım ellerine sağlık tuna çok iyi bir paylaşım yapmışsın herzaman olduğu gibi..

cess

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
9
1
0
42
Ynt: HD Loader Nedir Nasıl Yapılır [Resimli Anlatım]

tuna kardesşim eline koluna saglık senin bu emeklerini nasıl ödiycez gercekten cok işime yarayacak teşekkürler

boz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 20, 2008
26
1
0
saol tuna yaptım ama bi hata verdi.denicem gene bakalım.

Kazuma

Erişim Engelli
Haz 8, 2008
612
1
0
39
Tuna'cım bu Harici HDD olmadan kullanılmıyor değil mi??Yani benim PS2'mde HDD yok..
:D yaw ilahi abi sende ps3 oyununu cd ye yazabilirmiyim die soru sormusun bea :D yani hdd olmadan nası yapcan adı üstünde :D bende bu rehberi arıyodum özelleştirmeyi çok istiyodu bi abi burada artık onla konusurum sorunlar olursa size sorarım siz uzun zamandır ugrasıyosunuz bu işle çok tesekkür ederim.​

tamay96

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2008
7
0
0
Gerçekten harika bir anlatım olmuş. Büyük emek harcamışsın mctuna.Çok teşekkür.

boldness

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 2, 2008
19
0
0
32
Siteye Git
Tuna abi süper bunları yaptım en sonunda resim dosyaları iiçin hata verdi boyutlarnı falanda hallettim ama bi sorum daha var harddiski youtubede gördüğüm bi videoda arka tarafına takıyorlar fakat onun için ek parça var acaba ben ona ihtiyaç duyacakmıyım? çok pahalıya patlayacak yaa öle ise hdd de alacaz bide bu usb hdd ile olurmu 2 tane ps2 var bende halledebilirsem satıp xbox360 alacam allah isterse senin sayende tuna abicim ama masrafı karşılarsa :D