ARCADE EMULATOR HBMAME 0.204 Full Hack Paket

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde MAME kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan HBMAME 0.204 Full Hack Paket başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,295 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı MAME
Konu Başlığı HBMAME 0.204 Full Hack Paket
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan toonami

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,093
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Rar Şifresi: clandoordie​

toonami

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2011
35
3
8
54
kardeş mame için vermiş olduhun bilgiler için teşekkürler verdihin linkleri indirdim harika bir set eminim bu sette çok kullanışlı ve güzeldir en güzeli de herkesin link leri hızlı indirmesi için sağlam yerden vermen
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

tekrar merhaba bu versiyonlar da resim dosyaları yok oyunlara tıklandıhın da resimleri ni görüp oyunu daha iyi seçebiliyorduk ayrı bir resim dosyası varsa atarmısınız teşekkürler

Son düzenleme:

zaza24

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 7, 2009
978
15
28
EFSANE BİR PAYLAŞIM DAHA SAĞOL TUNA

TOPLAM KAÇ GB PEKİ?

toonami

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2011
35
3
8
54
merhaba bir önceki versiyında ilerlemeli oyunların çohu yok bu versiyonda mevcutmudur acaba mesela ninja kaplumbağlar vendetta kral artur gibi ilerlemeli oyunlar bilgi verirseniz swvinirim teşekkürler

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,093
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
merhaba bir önceki versiyında ilerlemeli oyunların çohu yok bu versiyonda mevcutmudur acaba mesela ninja kaplumbağlar vendetta kral artur gibi ilerlemeli oyunlar bilgi verirseniz swvinirim teşekkürler
Evet full paket olduğu için hepsi mevcuttur, eski roms dosyalarınıda kullanabilirsin

toonami

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2011
35
3
8
54
birde sizden istehim olacaktı ilerlemeli oyunlar için ayrı bir bu versiyona ekleyecehimiz paket ayarlayabilirmisiniz şimdiden teşekkürler kolay gelsin

indirmeye başladım teşekkürler sizin tavsiye edecehiniz bir site varmı yoksa

. gibi sitelerden yararlanıp oyun ları atabilirmiyiz ???

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,093
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
birde sizden istehim olacaktı ilerlemeli oyunlar için ayrı bir bu versiyona ekleyecehimiz paket ayarlayabilirmisiniz şimdiden teşekkürler kolay gelsin

indirmeye başladım teşekkürler sizin tavsiye edecehiniz bir site varmı yoksa

. gibi sitelerden yararlanıp oyun ları atabilirmiyiz ???
buradan HBMAME için oyunları indirebilirsin

toonami

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2011
35
3
8
54
teşekkür ler ilginiz için

tekrar merhaba kusra bakmayın zurt pırt soruyorum alimde daha önce indirmiş olduhum mame32.rom paketi var 42.gb lık bu 204.versiyonu na atarsam oyunlar çalışırmı yoksa sadece verdihiniz adresteki rom larımı kullana bilirim ????

??????????
teşekkür ler ilginiz için

tekrar merhaba kusra bakmayın zurt pırt soruyorum alimde daha önce indirmiş olduhum mame32.rom paketi var 42.gb lık bu 204.versiyonu na atarsam oyunlar çalışırmı yoksa sadece verdihiniz adresteki rom larımı kullana bilirim ????

selam mame 204 versiyomunu yülikledim eskisine göre gayet güzel ve kullanışlı umarım dediğiniz gibi 204.te olmayan romlar da çalışır teşekkürler kolay gelsin

merhaba arkadaşlar u 204.versiyonda sadece hesk li oyunlar ı kabul ediyor heralde ne yaptıysam eski romlerı i bir türlü siteme okutamadım bu konuda yardımcı olacakalr varmı yoksa siteden 42.gb lik set i yeniden indirmek gerekecekmi şimdiden teşekkürler

iyi akşamlar hbmame 204.versiyonunu ve normal 42.gb lik seti indirdim 42.gb lik seti hb204.versiyonda oynatabileceğim ek bşr dosya varmı veyahutta neşekil de 42.lik seti oynayabilirim yoksa her ikisi için ayrı ayrı mame32. kullanmam lazım bu konu da yerdımcı olursanız sevinirim telekkürler

??????

Son düzenleme:

salegoz7

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2019
4
0
1
merhaba emeğiniz için teşekkürler güzel bir çalışma olmuş.
resimleri görünmüyor resim dosyası varsa paylaşabilirmisiniz. oyunların seçiminde resimli olması çok iyi oluyordu.