ARCADE EMULATOR HBMAME 0.204 Full Hack Paket

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,724
17,099
113
37
Siteye Git
teşekkür ler ilginiz için
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

tekrar merhaba kusra bakmayın zurt pırt soruyorum alimde daha önce indirmiş olduhum mame32.rom paketi var 42.gb lık bu 204.versiyonu na atarsam oyunlar çalışırmı yoksa sadece verdihiniz adresteki rom larımı kullana bilirim ????

??????????

selam mame 204 versiyomunu yülikledim eskisine göre gayet güzel ve kullanışlı umarım dediğiniz gibi 204.te olmayan romlar da çalışır teşekkürler kolay gelsin

merhaba arkadaşlar u 204.versiyonda sadece hesk li oyunlar ı kabul ediyor heralde ne yaptıysam eski romlerı i bir türlü siteme okutamadım bu konuda yardımcı olacakalr varmı yoksa siteden 42.gb lik set i yeniden indirmek gerekecekmi şimdiden teşekkürler

iyi akşamlar hbmame 204.versiyonunu ve normal 42.gb lik seti indirdim 42.gb lik seti hb204.versiyonda oynatabileceğim ek bşr dosya varmı veyahutta neşekil de 42.lik seti oynayabilirim yoksa her ikisi için ayrı ayrı mame32. kullanmam lazım bu konu da yerdımcı olursanız sevinirim telekkürler

??????
Mame emulatorünün normal sürümünü kullanarak aynı roms klasörünü göster dostum hack olmayan oyunlarınıda bu şekilde kullanabilirsin

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,724
17,099
113
37
Siteye Git
selamlar
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
bölümüne diher oyunlar da gelecekmi en azından barı
Selamlar dostum

Diğer oyunlardan kastın hack sürümü olmayan normal oyunlarmı ?

Eğer bunu demek istediysen oradan indirdiğin her roms dosyası içerisinde hack’siz sade sürümüde paket içerisinde geliyor yani indirdiğin paketin içerisinde oyunun orjinal sürümüde oluyor

toonami

Kayıtlı Üye
Eki 2, 2011
28
3
3
48
ilgin için teleşşür ederim dedihin gibi hem heck li hemde normal sitelerden indirdihim oyunları oynamak bu konuda da bir güzellik uaparsan varya deyme keyfime

birde dedihin gibi doğrumu anladım normal mame rom dosyası ın ysnına mı yoksa rom dosyalarını sadece tek rom dosyası nın içinemi aktaracahız şuan evde olmadıhım için işlem yapamıyorum onagöre dosyaları iş yerinden indirecehiz teşekkür ederim

aynı resim dosyası sorunu bendede vardı bebde eski mame den kopyalayım başka meme ye attım işe yarıyor

Son düzenleme:

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,724
17,099
113
37
Siteye Git
ilgin için teleşşür ederim dedihin gibi hem heck li hemde normal sitelerden indirdihim oyunları oynamak bu konuda da bir güzellik uaparsan varya deyme keyfime

birde dedihin gibi doğrumu anladım normal mame rom dosyası ın ysnına mı yoksa rom dosyalarını sadece tek rom dosyası nın içinemi aktaracahız şuan evde olmadıhım için işlem yapamıyorum onagöre dosyaları iş yerinden indirecehiz teşekkür ederim

aynı resim dosyası sorunu bendede vardı bebde eski mame den kopyalayım başka meme ye attım işe yarıyor
Roms dosyalarının yanına atman gerekiyor ( normal roms indirdiğin vakit ) ama sana verdiğim linkten indirdiğinde paketi tamamen indiriyorsun hack li olanlar dahil

Senin iki tane emulatör kullanmak gerekiyor biri hbmame olsun diğeride normal mame olsun

Oyunlarınıda tek roms klasörü içerisine atarsın iki emulatöre de aynı roms klasörünü gösterirsin hbmame açtığında hackli ve normal sürümler çalışır normal mame emulatörü açtığında sade romlar çalışır

Önceden hbmame bütün hepsini gösteriyordu sanırım sonradan yapıyı değiştirdiler

toonami

Kayıtlı Üye
Eki 2, 2011
28
3
3
48
dedihini denemiştim aynen yspıyı dehiştirmişler duruma bakıılırsa ayrı ayrı mame32 kullanacahız gibi napalaım umarım yeni hbmame sistemlerinde bşr güzellik yaparlarda bu sorun çözülür teşekkürler

kardeş sorunsuz oynaya bileceğimiz bir mame emilatörü ve için de room dosyası önerme şansın nedir gerçi elimdeki mame setleri bozuldu indirdiklerimde de istedihim oyunları çalışyormıyor

Son düzenleme: