.Gpd Dosyasını Yüklemek (Rehber)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
Horizon programını indirin.[HIDE-THANKS]

Öncelikle profilinizi flash disce taşıyın.

Horizon programını açın.Sağdan device explorere gelin.Gamer profilesden profilinizi seçin.

Contentesi seçin.Oyuna ait olan gpd dosyasını seçip extract seçin.Dosyanın kendini saklamanız yararlı olacaktır.

Daha sonra oyuna ait olan .gpd dosyasını silin contensten.Save, Rehash, and Resign tıklayın ok seçin.

Sıra geldi indirdiğimiz dosyayı yüklemeye.

Contentse gelip insert new file seçin

İndirdiğiniz dosyayı seçin ve tekrar Save, Rehash, and Resign tıklayın.

Daha sonra xboxa tekrar flash disc takıp profliinizi yükleyin xbox tekrar başlatın.
[/HIDE-THANKS]

Son düzenleme:

mtd-5

Kayıtlı Üye
Ara 30, 2009
12
0
0
Horizon programını indirin.

Öncelikle profilinizi flash disce taşıyın.

Horizon programını açın.Sağdan device explorere gelin.Gamer profilesden profilinizi seçin.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Contentesi seçin.Oyuna ait olan gpd dosyasını seçip extract seçin.Dosyanın kendini saklamanız yararlı olacaktır.

Daha sonra oyuna ait olan .gpd dosyasını silin contensten.Save, Rehash, and Resign tıklayın ok seçin.

Sıra geldi indirdiğimiz dosyayı yüklemeye.

Contentse gelip insert new file seçin

İndirdiğiniz dosyayı seçin ve tekrar Save, Rehash, and Resign tıklayın.

Daha sonra xboxa tekrar flash disc takıp profliinizi yükleyin xbox tekrar başlatın.
tesekurler. yani bu sekilde xbox live baglanmadan profile ismimzi degistirebilecekmiyiz? ben ezgt e modio yla degistirmeye calismitim ama bi anlikta olsa yine xbox live baglanmak gerekiyormus. ise yaramaz bi dosya seklinde gozukuyordu profilim. cok sagol

Bump: horizon ve xbox explore linki verirsen sevinirim ilgi icin sagol

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
tesekurler. yani bu sekilde xbox live baglanmadan profile ismimzi degistirebilecekmiyiz? ben ezgt e modio yla degistirmeye calismitim ama bi anlikta olsa yine xbox live baglanmak gerekiyormus. ise yaramaz bi dosya seklinde gozukuyordu profilim. cok sagol

Bump: horizon ve xbox explore linki verirsen sevinirim ilgi icin sagol
Profil ismi için değil bazı oyunlarda dlc +gpd dosyası gerekir.Oyunun mevcut.gpd dosyasını değiştirmen için bu işlemi yapman gerekir.

Bu .gpd dosyası asc 3 de ve farcry 3 de vardı başka hangi oyunlarda var şu anda bilmiyorum.Mevcut profil ismini zaten xboxtan değiştirebilirsin buna gerek yok.

mtd-5

Kayıtlı Üye
Ara 30, 2009
12
0
0
tesekker ederim cok sagol. xbox live baglanmadan profile ismimi nasil degistirebilirim yardimci olursan sevinirim. benim makine fsd 3 rgh kurulu. bide ueni fsdyi yukledim ama connect to xbox live geldi friends ve link yok. kac defa sildim yukledim sayisini unuttum :)

Bump:
Profil ismi için değil bazı oyunlarda dlc +gpd dosyası gerekir.Oyunun mevcut.gpd dosyasını değiştirmen için bu işlemi yapman gerekir.

Bu .gpd dosyası asc 3 de ve farcry 3 de vardı başka hangi oyunlarda var şu anda bilmiyorum.Mevcut profil ismini zaten xboxtan değiştirebilirsin buna gerek yok.
ben profile ismimi degistirmek istiyorum xbox live girmeden nasil yapabilirim? makinemde fsd 3 rgh li. bide yeni fsd yide yukledim ama sistem link gozukmuyo yerine connect to xbox live geldi. kac defa sildim yukledim inan sayisini unutum ilgin icin cok sagol.

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
tesekker ederim cok sagol. xbox live baglanmadan profile ismimi nasil degistirebilirim yardimci olursan sevinirim. benim makine fsd 3 rgh kurulu. bide ueni fsdyi yukledim ama connect to xbox live geldi friends ve link yok. kac defa sildim yukledim sayisini unuttum :)
Ayarlar-profil-profili düzenle den yapabilirsin

Profil ismi olarak aynı şeyi bahsediyorsak profilini seçip düzenleden ismini değiş.Fsd son sürümde arkadaşlar kısmı kalktı sadece system link kısmı var konuda resmini paylaştım anlattım.Yeni fsd ile birlikte dashlaunch 3.7 yüklü olmak zorunda

Rgh yada jtag kullanıyorsan zaten live bağlanma durumun yok

mtd-5

Kayıtlı Üye
Ara 30, 2009
12
0
0

Profil ismi olarak aynı şeyi bahsediyorsak profilini seçip düzenleden ismini değiş.Fsd son sürümde arkadaşlar kısmı kalktı sadece system link kısmı var konuda resmini paylaştım anlattım.Yeni fsd ile birlikte dashlaunch 3.7 yüklü olmak zorunda

[/QUOT
ben xbox live zamaninda baglandigimdan dolayi gametagi degistirmek istedigimdexbox live baglan komutu geliyor. cok ugrastim olmadi xbox live baglanmadan degistirmenin bi yolunu bulamadim. yeni fsdyi yukledim ama system link ve friends kismi gitti yerine xbox live geldi. ilgili formunuzu okudum ve yaptim ama olmuyor. ilginiz icin saolun

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0

[/QUOT
ben xbox live zamaninda baglandigimdan dolayi gametagi degistirmek istedigimdexbox live baglan komutu geliyor. cok ugrastim olmadi xbox live baglanmadan degistirmenin bi yolunu bulamadim. yeni fsdyi yukledim ama system link ve friends kismi gitti yerine xbox live geldi. ilgili formunuzu okudum ve yaptim ama olmuyor. ilginiz icin saolun
Linkteki rehberdekileri yaptıktan sonra değiştirmeyi dene .İşlem sırasında porfilini kaydet mutlaka pc de.

http://www.mcpsp.com/xbox-360-reset-glitch-hack/64108-rgh-jtag-avatar-items-yukleme-rehber.html

Friends kısmı dediğim gibi zaten gidiyor.System link için plugindeki kısımları enabled yap.Link sisteminden üyelik al.

Dashlaunch ayarlarından liveblock=true livestorng=false olarak değiştir.

mtd-5

Kayıtlı Üye
Ara 30, 2009
12
0
0
Linkteki rehberdekileri yaptıktan sonra değiştirmeyi dene .İşlem sırasında porfilini kaydet mutlaka pc de.

http://www.mcpsp.com/xbox-360-reset-glitch-hack/64108-rgh-jtag-avatar-items-yukleme-rehber.html

Friends kısmı dediğim gibi zaten gidiyor.System link için plugindeki kısımları enabled yap.Link sisteminden üyelik al.

ilginiz icin sagolun denicem olursa yazarim buraya

Bump:
ilginiz icin sagolun denicem olursa yazarim buraya
biraz risk alinca birazda caresizlikten :) yeni dashboardu (kernel) ilgili formunuzdaki gibi yapinca systm link yeniden geldi. gametagi profile ismimi degistirecek bi yol bulabilirsem sevincem. sagolun

Bump:

profile ismimide sonunda horizondan degistirmeyi basardim. bu gpd islemini yeni cikan butun oyunlardami yapmaliyiz yoksa sadece ac3 ve fc 3 icin yterli mi? sagol

kelepche

Kayıtlı Üye
May 22, 2013
389
233
0
forza horizon oyununu degistiremiyorum bi türlü herşey tamam indirdigim saveyi icindeki profili siliyorum save liyorum bana ait olanı içerisine new file olarak atıyorum tekrar save yapıyorum numara degismiyor

********-- Post added at 15:24 ********-- Previous post was at 14:56 ********--

şimdide makina oyuna girerken kendisini kapatıyor :p

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
Önceki mesajda dedğm gibi save ve .gpd dosyası farklı şeyler rehberdeki işlemleri yap forza horzionda .gpd değiştirceksen

Bu rehber save için değildir