Forum Duyurusu - Online Oyun Kuralları

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde byercanx tarafından oluşturulan Forum Duyurusu - Online Oyun Kuralları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,965 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı Forum Duyurusu - Online Oyun Kuralları
Konbuyu başlatan byercanx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan paypayking

ibrhm1983

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2010
151
2
0
41
banlanmamış arkadaşlar ;içerik satın alarak şansınızı çoğaltabilirsiniz misal bi avatar,tema , ucuzda olsa bişeyler alın...

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,324
11,063
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
Bence ban yiyenlerin cogu trophy den gidiyor. Gecen baktim trophy bolumune ooo in asagiya in in bitmiyor ben oyunu coktan silmisim ama orda duruyor e hali ile 200 300 oyun var. Sanirim sony de anormal geliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oynadığınız oyunların kupalarını (trophy) senkronize ediyorsunuz ve o kupalar artık hesabınızda kalıyor. Yani oyunu silsenizde kupalarınız hesabınızda görünür. Bunun yenilen banla alakası olduğunu zannetmiyorum.

sangoku770

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 15, 2010
61
12
8
42
pes 2013 online cd pass istiyor ne yapmalıyım cd pass olmadan oynayamazmıyım

adil9207

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 26, 2012
179
1
18
1. maddeyi ve 2. maddeyi açarmısın ben şöyle anladım online pass için olan rap dosyalarını kullanmayın o zaman pes fifa vs. pass code isteyen şeyleri online oynayamayız ki zaten birçok oyun online pass istiyo istemeyenler devede kulak

WoLkN07

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 6, 2012
485
9
0
30
byercanx Ben rebug 4.21 e geçtim önceden dediğin ps3id değiştirmeyi yapıyorum ama uygulamıyor succesful diyor XMB ye geri dönüyorum PSN girmeye çalıştığımda yine aynı hata bir daha rebug toolbox giriyorum hiç değiştirmemişim gibi No olarak işaretli Sistemi kapatmıyorum xmb direk dönüyorum

nss

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 10, 2010
2,372
153
83
Gow multi betadanda kıllanıyorum ben. Biz yandıksiz yanmayın:D

kaldir

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 30, 2009
74
0
6
Genelde Orjinal oyun kullanırken PSN'e bağlanıyorum birde Trophy için bağlanıyorum fakat Trophylerden uzak dursam iyi olacak.