PS3 HAN OFW Fifa 19 HAN PKG Oyun İndir

denizelektro

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 8, 2013
12
2
3
42
Peki bu imzalama olayı var bildiğim kadarıyla bunu direk pkg olarak kurmak yeterli oluyor mu yani bi sekilde çevirdiğimiz oyunlar üniversal bütün cihazlara direk pkg olarak kurulabilirmi imzalama olayını nasıl üniversal yapabiliriz

lars_alexandersson1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2018
43
11
8
Peki bu imzalama olayı var bildiğim kadarıyla bunu direk pkg olarak kurmak yeterli oluyor mu yani bi sekilde çevirdiğimiz oyunlar üniversal bütün cihazlara direk pkg olarak kurulabilirmi imzalama olayını nasıl üniversal yapabiliriz
Dostum imzalama sanırım online oynayacaksan gerekli oluyor ben mesela ofline takıldığım için imzalama yapmadan direk oyunları pkg ye çevirip oynuyorum yani online oynamayacaksan direk kurup oynarsın zaten

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,498
18,908
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Dostum imzalama sanırım online oynayacaksan gerekli oluyor ben mesela ofline takıldığım için imzalama yapmadan direk oyunları pkg ye çevirip oynuyorum yani online oynamayacaksan direk kurup oynarsın zaten
Önceki mesajlarında tereddüt etmiştin imzasız oynayabilirsiniz dediğimde ☺

lars_alexandersson1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2018
43
11
8
Önceki mesajlarında tereddüt etmiştin imzasız oynayabilirsiniz dediğimde ☺
O zaman bende bu işin acemisiydim bilmiyordum birde sizin paylaştığınız o videoda adam pkg ye çevirdikten sonra ekstra bir daha çevirdi signed flan diye bir şey görmüştüm ve idps hex dosyası flan herhalde bu işlem şart diye düşünmüştüm kurcalayarak ve sorarak ancak öğrendim

yusuftahirs

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 14, 2018
25
18
3
Şöyle birşey var deneyimlediğim, imzalamadan kurabiliyorsunuz ama wifi ile internete anlık bağlansanız bile 2. kez oyunu açamıyorsunuz, satın alın diyor. PSN'e giriş yapmasanız bile bu hatayı alıyorsunuz. Hiç internet bağlantınız yoksa sıkıntı yaşamıyorsunuz. Nete ya da PSN'e bağlı kalacağım diyorsanız ACT.dat ve IDPS.hex dosyalarını dump etmeniz gerekli ve bunlar üzerinden imzalamalısınız. En azından benim deneyimlediğim bu.

Rad349

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2019
3
0
1
merhaba başka bir kaynaktan fifa 19 indirip kurmuşluğum var ancak oyun açılırken güncelleme verisi buldu diyor ve sürüm 1.02ye güncelle dediğim zaman 80029567 hatası alıyorum oyunu offline olarak açabiliyorum güncellemeyi yapmadığım için. ilk olarak han enable ve han debug enable yaptıktan sonra büyük pkg dosyasını yüklüyorum ardından patch ve lisans pkglerini yüklüyorum ancak olmuyor oyun imzalanmıyor anladığım kadarıyla eğer paylaştığınız kaynağı indirip onu kurarsam online oynayabilir miyim ve kurulumu nasıl yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,498
18,908
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
merhaba başka bir kaynaktan fifa 19 indirip kurmuşluğum var ancak oyun açılırken güncelleme verisi buldu diyor ve sürüm 1.02ye güncelle dediğim zaman 80029567 hatası alıyorum oyunu offline olarak açabiliyorum güncellemeyi yapmadığım için. ilk olarak han enable ve han debug enable yaptıktan sonra büyük pkg dosyasını yüklüyorum ardından patch ve lisans pkglerini yüklüyorum ancak olmuyor oyun imzalanmıyor anladığım kadarıyla eğer paylaştığınız kaynağı indirip onu kurarsam online oynayabilir miyim ve kurulumu nasıl yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Oyunun güncelleme dosyasını manuel olarak indirin ve konsolunuza direkt yükleme yapın,oyununuz sorunsuz çalışacaktır

Rad349

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2019
3
0
1
Oyunun güncelleme dosyasını manuel olarak indirin ve konsolunuza direkt yükleme yapın,oyununuz sorunsuz çalışacaktır
teşekkür ederim cevap için fifa 19 sürüm 1.02 güncellemesini aradım ama bulamadım bir türlü nereden bulabilirim acaba fikriniz var mı ? sizin paylaştığınız fifa güncel midir yani onu indirip kursam online olarak oynayabilir miyim? Eğer cevap evet ise sisteme yüklü olan fifayı silip bunu yükleyeceğim.