E3 PS3 CFW 4.30 %100 Türkçe CFW Çıktı %100 PSN + Online Yükleme Rehberi Burada

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,484
17,363
113
37
Siteye Git

4.30 CFW E3 Team tarafından yayımlanmıştır, 4.30 CFW sadece ve sadece daha önce kırılmış makineler üzerine yüklenebilir orjinal version kullanan makinelere yüklenemiyor, 4.30 CFW'de türkçe dil seçeneğide mevcudtur dilerseniz PS3 konsolunuzu tamamen türkçe olarak kullanabileceksiniz , 4.30 CFW ile PSN + Online hepsi bir arada :) Sony önüne geçmediği sürece PSN erişimi yapabilir Online oyun oynayabilirsiniz

MCMC Dosyası
:download:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Multiman 4.30 CFW Destekli İndirin
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

4.30 CFW'de her hangi bir brick riski yoktur E3 Team açıklamısnda böyle söylenmekte :)

BU VERSİONU ROGERO 4.21 V1.09 CFW ÜZERİNE DİREKT OLARAK KURDUM SİZDE BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ VERSİONU 3.55'E ÇEKMENİZE GEREK YOKTUR

KURULUM
Linkten dosyayı indiriniz ve rar'dan çıkartınız MCMC klasörünün içerisindeki PS3 klasör dosyasını FAT32 formatlı usb flash disk veya HDD içerisine atınız, PS3 menüsünden SYSTEM UPDATE sekmesine giriniz karşınıza gelen sekmelerden SYSTEM STORAGE MEDIA sekmesini seçerek kurulumu tamamlayın

Yükleme bitince flash diskinizin içinde olan Multiman dosyasını INSTALL PACKAGE FILES sekmesinden yükleyiniz, bütün işlemler bitti artık bütün oyunları oynayabileceksiniz :)

exzeriyet

Kayıtlı Üye
Eki 30, 2010
124
0
0
33
eve geçince deneyeceğim 4.21 v1.9 kullanıyorum sabırsızlanıyorum , türkçe olmasıda ayrı bi güzel olmuş.

ufukgs

Kayıtlı Üye
Eki 22, 2008
2
0
0
38
bunu rogero 4.21 cfw v1 in üzerine direk yükleyebiliyormuyuz yoksa önce downgrade mi yapmam lazım ?