Dragon Age Inquisition Yükleme Rehberi 2 (Harici Hdd ve Usb)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
rehber için sağol ancak bundan sonra resimsiz kesinlikle oyun rehberi istemiyorum sonra diğer salak forum siteleri bizden almışlar falan diyo ilk ve son rehber bu.Teşekkürler tekrardan

mit40

Kayıtlı Üye
Mar 20, 2014
590
720
0
diğer forumların ne söylediğinin ne önemi var ki kaale almaya değer mi ? ayrıca bizden almışlar deseler nolacak konunun açldığı tarih ve saat herşeyi açıkça gösterir. resim almayı gerektirecek kadar zor bir yanı olmadığı için bu şekilde anlatmayı tercih ettim bu arada bende teşekkür ederim.

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
diğer forumların ne söylediğinin ne önemi var ki kaale almaya değer mi ? ayrıca bizden almışlar deseler nolacak konunun açldığı tarih ve saat herşeyi açıkça gösterir. resim almayı gerektirecek kadar zor bir yanı olmadığı için bu şekilde anlatmayı tercih ettim bu arada bende teşekkür ederim.
Konunun senle alakası yok dostum sen emek vermişin anlatmışın ancak dediğim gibi aptalların attıkları mesajlarla uğraşmamak için resimli ekleme + watermark kuralarını önceden getirdim.Bunun sebebinide watermark konusunda anlatıtm.

mit40

Kayıtlı Üye
Mar 20, 2014
590
720
0

Konunun senle alakası yok dostum sen emek vermişin anlatmışın ancak dediğim gibi aptalların attıkları mesajlarla uğraşmamak için resimli ekleme + watermark kuralarını önceden getirdim.Bunun sebebinide watermark konusunda anlatıtm.
tamamdır dostum bidahakine resimde eklerim seni mi kırcam :D ama dediğim gibi aptal olanı kaale bile almaya değmez sonuçta burda yapılan iş ortada :eek:

mit40

Kayıtlı Üye
Mar 20, 2014
590
720
0
resim yada video eklemek 5 dakikanı bile almaz yapamayan olursa video eklerim
evet doğru diyorsun ama şunları yapmak hiç zor değil o yüzden eklememiştim biraz çetrefilli zor olsaydı inan bana eklerdim önceden watch dogs için tu rehberi hazırlamıştım o biraz çetrefilliydi o yüzden resimli hazırlamıştım ama bi dahakine ne kadar kolay olursa olsun resim ekleyecem sırf görüntü olsun :D eğer reheberle ilgili bir sıkıntı varsa yapamadığınız bi yerde sorun seve seve yardım ederim.