DashLaunch 3.Xxx Kurulum(Rehber)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,959
0
[HIDE-THANKS]

3.14

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Kurulum

Harici hdd yada flash disce dashlaunch 3.4 rardan çıkartılmış halini atıyoruz klasör olarak.Xex menüden installer klasörüne giriyoruz

Default.xex seçip A ya basıyoruz

Paths üstüne gelerek A ya basıyoruz

Default üstüne gerelerek A ya basıyoruz

Burda freestyle nerde yüklüyse orayı seçiyoruz resimde hdd seçiliyor

Fsd klasörünü seçiyoruz

Default.xex seçiyoruz A ya basıyoruz

Daha sonra RB tuşu ile ilerelyerek Flash üstüne gelip X e basıp save yapıyoruz(Alttaki ekran)

[/HIDE-THANKS]

Moderatör tarafında düzenlendi:

nobidik

Kayıtlı Üye
Ara 14, 2010
30
3
0
23
takar takmaz update cancel ve quit diye seçenekler geliyor ne diyeyim

Bump: tamam yaptım çok teşekkür ederim ankboy işin üstadısın :D ve çok ilgilisin.

Bump: ankboy aklima birsey takildi bir sorun yok ama sorayim.dashluach 3.4 u indirdim xexmenuden actim cikan sayfada update dedim baska bise yapmadim.Paths e felan girip bise yapmadim bi sorun olur mu ?

wiseacre

Kayıtlı Üye
Eyl 24, 2008
27
0
0
dediğiniz ayarları yapıp çıkış diyorum o sırada fsd ile açılıyor fakat cihazı kapatıp açtığımda orjinal dashboarda açıyor. nerde yalnış yapıyoruz?

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,959
0
dediğiniz ayarları yapıp çıkış diyorum o sırada fsd ile açılıyor fakat cihazı kapatıp açtığımda orjinal dashboarda açıyor. nerde yalnış yapıyoruz?
RB ile geçiş yapıp flash seçip X e basıp save yapın X e basmadan save yaparsanız yeniden başlattığınızda fsd ile açılmaz ( son resim)

manowar

Kayıtlı Üye
Şub 19, 2013
14
3
0
ya bende slim 4gb makina var hddsiz flasha yüklediğimde görmedi sonra sanırım slimMU yazan yere saveledim çalıştı sonra ikisinden de sildim sonra uninstall yaptım makina fsdde çok donmaya başladı acaba sistem dosyalarına zarar vermiş olabilirmiyim?

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,959
0
ya bende slim 4gb makina var hddsiz flasha yüklediğimde görmedi sonra sanırım slimMU yazan yere saveledim çalıştı sonra ikisinden de sildim sonra uninstall yaptım makina fsdde çok donmaya başladı acaba sistem dosyalarına zarar vermiş olabilirmiyim?
Flash olarak save yap slimmud aktif olmaması gerek bide dlc soru sormuşun slim 4 gb da content onboard mu yazan içinde