PS2 Çipsiz PS2'de USB/HDD Oyun Oynama ( 2018)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde HD Loader kategorisinde hazretidentist tarafından oluşturulan Çipsiz PS2'de USB\/HDD Oyun Oynama ( 2018) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 63,755 kez görüntülenmiş, 707 yorum ve 513 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı HD Loader
Konu Başlığı Çipsiz PS2'de USB\/HDD Oyun Oynama ( 2018)
Konbuyu başlatan hazretidentist
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan baskan516

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,837
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Teşekkürler
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Begeni ve cevap yazmama rağmen içerik görünmüyor. Sadece bende mi oluyor acaba? Arkadaşlar siz ilk sayfadaki içeriği görebiliyormusunuz?
Gerekli düzenlemeyi yaptım tekrar kontrol edermisiniz ?

phantompain

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2019
77
8
8
Bende de uzun suredır atıl sekılde duran orjınal çipsiz fat kasa bir ps2 var,1-2 tanede orjınal oyun cd si mevcut sizin yöntemi en kısa surede denemek istiyorum,bu yöntem işe yararsa konsolu kardeşime vereceğim,emek ve paylaşımınız için cok tesekkur ederım

AKRODIAS

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 12, 2019
1
0
1
teşekkürler

bu arada kolay yöntemde başka birşey yapmam gerekiyormu? yani ps2 slimde tak çalıştırmı? çünkü cd ile ilgili hiçbirşey yapmadım

Son düzenleme:

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,078
113
MotherBoard
teşekkürler

bu arada kolay yöntemde başka birşey yapmam gerekiyormu? yani ps2 slimde tak çalıştırmı? çünkü cd ile ilgili hiçbirşey yapmadım
PS2 modeline göre uyumlu olabilir veya olmayabilir kart gelince slot1’e takip kullanacaksiniz direkt boot olacak zaten.