CFW 3.55 ARCH Ultimate v11 with spoof 4.25

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan CFW 3.55 ARCH Ultimate v11 with spoof 4.25 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,406 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı CFW 3.55 ARCH Ultimate v11 with spoof 4.25
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dead_space

mrisvan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2008
993
81
48
47
suan yukluyorum sistem versiyonunda yukarda yazılanlar yazıyor ama ps2 oynattıgı yazmıyor bitsinn bakalım bi ne cıkacak

Bump: acılırken rock muzik eliginde 3 kuru kafa geldi
butun yazılar metallica yazıları şeklinde
install package files ile app home yazılarının yerleri değişmiş
multimanı acınca
sistem menusunde enable atrac diye bişi var
versiyon 4,25
multimanı acınca kırmzı yanar dönerli biekranda buyuk yazıyla aractuheros diye bişi acılıyor 3 saniye sonra gidiyor
şimdilik görduklerim bu ps2 oyunu birazdan denicem

Bump: ps2 resident evil 4 cd sini taktım ana menude gözukmedi multimanı actım oyun cd olarak orda gözüküyor ac dedigimde siyah ekranda kalıyor ücgen tusuna bastıgımda kopyala filan yok yukle var onuda sectigimde siyah ekranda kaldı

Bump: oyunu pc de iso olarak kaydetsem sonra ftp ile atsam multiman görurumu

mrisvan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2008
993
81
48
47
ps2 oyunu cd den calışmadı tabi kopya oyun deniyorum diger ps3 oyunlarında sıkıntı yok

Bump: ps3 ag ayarlarını yaptıktan sonra sigh in deyip kullanıcı adını ve paswordu yazınca sistem guncelleme istiyor

Lopcuk

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 24, 2008
197
1
18
41
Siteye Git
Valla cesaretin için çok tebrik ederim...

Ben de bir soru sorayım o halde PSN girişi mümkünmü peki?

mrisvan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2008
993
81
48
47
psn ye girmiyor girerken sistem guncellemme istiyor
ps1 oyunu cd olarak taktım multimanda üçgene basınca kopyala yukle iso oluştur yazıları aktif oldu

Bump: kopya cd-r ps1 oyunu nu cd den multiman 4.4.3 acıyor

Bump: varmı başka bakılması gereken bir yeri

mrisvan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2008
993
81
48
47
sanırım ps1 oyunu oynatma bu yazılımla gelmedi multiman galiba oynatıyodu ps1 oyunlarını yanlış hatırlamıyosam

dead_space

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 26, 2011
645
314
0
39
slm tuna güzel bir uygulama cfw yi kurdum arkadaslar malesef pejde iç açıcı değil ps2 oyunlarını oynamak için hüsrana uğruyorsunuz zaten multiman oynamaya olanak sağlamıyor çünkü yüklediğimiz multiman cobra usb destekli ve çoğu oyun siyah ekranda kalıyor

ps3 logosu yerine 3 tane kelle geliyor ve yazılarda çorba gibi neyse menü tamamen değişiyor bu arada psn olayına gelince psn erişimi değil sadece 4.25 spoofer destekli psn ye giremiyoruz

bence macera aramaya gerek yok hemen kmeaw 3.55 cfw ye dönüş yaptım allah tan döndü şu an kmeaw deyim arkadaslar yani size kısaca şunu söylüyeyim

cobra usb kırılmadığı sürece multiman üzerinden ps2 oyunlarını iso formatında yede cd ile oynamayı unutun nedenmi zaten cobra usb team multiman editörü deank e ait oda ne hikmet ise şu cobra usb yi serbest bırakmadı her multiman güncellemesinde cobra usb mantığı ile çıkarıyor

zaten cobra usb ps3 slim lerde çoğu ps2 oyunu ağır çalıştırıyor nedir bu cobra usb deki amnrık anlamış değilim sadece kalın kasalarada işe yarıyor yani ps1 ve ps2 uyumlu fat ps3 lerde onlarda da gerek yok cobra usb ye zaten

benim demek istediğim asıl anahtar deank de yani multimanı yayınlayan kişide bu gerçeği unutmayın gerisi hikaye