PS4 HEN Öğreticiler Cep Telefonunuzdan PS4 Exploit ,HEN,Payload Gönderme ve Diğer Tüm İşlemleri Yapma

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler kategorisinde ygecesefa tarafından oluşturulan Cep Telefonunuzdan PS4 Exploit ,HEN,Payload Gönderme ve Diğer Tüm İşlemleri Yapma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,802 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler
Konu Başlığı Cep Telefonunuzdan PS4 Exploit ,HEN,Payload Gönderme ve Diğer Tüm İşlemleri Yapma
Konbuyu başlatan ygecesefa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ygecesefa

ygecesefa

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 19, 2010
35
4
8
38
Merhaba arkadaşlar.Şimdi sizlere bilgisayara gerek kalmadan cep telefonunuzdan Exploit aktif etme , HEN,payload gönderme işlemlerini anlatacağım.

Yapılan işlemi kısaca özetleyeyim.Android cep telefonumuzdan dns server oluşturup exploit sitesini ağa kendi ceptelefonumuzdan yayınlıyoruz.Oluşturduğumuz dns ipsini konsolumuza girip konsolumuzu telefonumuzdaki servera yönlendiriyoruz.Payload vb tüm işlemleri internete bilgisayara gerek kalmadan hallediyoruz.

Öncelikle ;
Telefonumuz android ve root lu olması gerekiyor.

İşlemi yerel ağımızdan veya cep telefonumuzda oluşturduğumuz wifi paylaşım alanından yapabiliyoruz.

Şimdi; önce PS4 ümüzü ağa bağlayalım.

Resimlerdeki adımları izleyip PS4 ün ağ atarlarından oluşturacağımız DNS nin İP sini girelim.Oluşturacağımız dns Telefonumuzun İP nosunun aynısı olacak.Yani telefonumuzn ağdaki İP numarası neyse DNS bölümünede aynısını girip bağlanıyoruz.Bu arada konsolumuzun ip nosunuda giriyoruz.Ben 192.168.2.100 olarak giriyorum.Telefonumunkinide 192.168.2.168 olarak dhcp ayarlarından sabitlemiştim.Dns bölümünede 192.168.2.168 olarak giriyorum.

Dikkat bu ayarlar varsayılan ağ geçinidine göre değişir.Bunları siz ağınıza göre belirleyeceksiniz.

Varsayılan ağ gecidiniz modeminize wifi hotspota göre değişir.Benimki airties 192.168.2.1 oluyor bazıları da 192.168.1.1 şeklinde oluyor wifi hotspotunkine de telefonunuzdan bakabilirsiniz ağ özelliklerinden.

Şimdi konsolumuzu gerekli bağlantıları yaptıkdan sonra işlemlere geçebiliriz;

Öncelikle scriptleri çalıştırabilmemiz için play storeden Python Programını kuruyoryuz.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Sonra şu adresten gerekli dosyayı indirip zip dosyasının içindek ps4-exploit-host klasorunu telefonumun direkt içerisine açıyoruz.Burada ps4-exploit-host-v0.3.16.zip indirelim windows linux yazanları indirmeyin.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Python programını açıyoruz.Öncelikle ayarlar kısmından settings>system bölümünde run program as root kısmın işaretliyoruz.

Sonra open kısmından ps4-exploit-host klasorü içindeki star.py dosyasını açıyoruz.Ve play tuşuna basarak server ımızı başlatıyoruz.

Sonra konsolumuza geçiyoruz.
Ayarlar kısmından kullanma klavuzuna giriyoruz bağlantı bizi direk cep telefonumuzdaki servra yönlendirecek ve şöyle bi menu çıkacak.
Burada gördüğünüz gibi gerekli olan I,Specter ve HEN ftp dump gibi tüm işlemler işlemler mevcut.

Ayrıyeten payload göndermeniz gerekirsede ps4-exploit kalsorü içindeki payload klasörüne payloadlarımızı atıyoruz.IDC veya specter ı sectikten sonra telefon ekrenımızdada payload klasörümüze attığımız payloadlar gözükcek bunlardan seçip atabiliriz.

Son düzenleme:

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,170
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Android kullanıcılar şanslı bu konuda :) ios için olan uygulama ios 11 de çalışmadığı için deneyemedim

Rehber için emeğine sağlık [MENTION=46821]ygecesefa[/MENTION]

ygecesefa

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 19, 2010
35
4
8
38
Android kullanıcılar şanslı bu konuda :) ios için olan uygulama ios 11 de çalışmadığı için deneyemedim

Rehber için emeğine sağlık [MENTION=46821]ygecesefa[/MENTION]
Teşekkürler
[MENTION=47362]desperado[/MENTION] root suz denemedim. Belki calisabilir. Ama calisma ihtimali az gibi. Ağ yolunda degisiklikler yaptığı icin büyük ihtimalle sistem izni gerekecek