PS3 CFW + APPS Banlı Ps3 ile Psn'ye giriş - Console ID , Ps Unban. PsNpatch

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde Sayqho tarafından oluşturulan Banlı Ps3 ile Psn'ye giriş - Console ID , Ps Unban. PsNpatch başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 529,753 kez görüntülenmiş, 5,206 yorum ve 1,005 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı Banlı Ps3 ile Psn'ye giriş - Console ID , Ps Unban. PsNpatch
Konbuyu başlatan Sayqho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan clistofel

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,323
11,060
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
Eğer makinanız banlıysa zaten psnpatch uygulamasını çalıştırmadan (id değiştirmeden) psn'e giremezsiniz. Aynı mail adresi ps3'de sadece 1 hesapta kayıtlı olabilir. Muhtemelen başka bir kullanıcıda da aynı hesap kayıtlı o yüzden o hatayı alıyorsunuz.

nazdarofya

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 13, 2010
231
113
43
38
sa ps3 control console var yani CCAPI 2.80 ben bunu ps3 kaldırdım fakat her açtığımda sağ üst ve altta çıkıyor biçimlendirme yaptım olmadı daha öncede oldu biçimlendirmede gidiyordu şimdi ne yaptıysam fayda etmedi tekrar çokıyor ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler

ramowarr

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 9, 2010
276
4
16
29
Eğer makinanız banlıysa zaten psnpatch uygulamasını çalıştırmadan (id değiştirmeden) psn'e giremezsiniz. Aynı mail adresi ps3'de sadece 1 hesapta kayıtlı olabilir. Muhtemelen başka bir kullanıcıda da aynı hesap kayıtlı o yüzden o hatayı alıyorsunuz.
şeyi soracam birinin ps3 varda onun console idsini girsem 2side online oynar mı?

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
141
29
28
Paradise
Merhaba Sayqho @Sayqho hocam psnpatch ve psidpatch hakkında attach denilmiş ama nasıl attach yapılacak acaba resimler açılmadığı için bakamadım bu uygulamalar tam olarak nasıl kullanıyor sen enabler dede yapılabiliyor mu acaba ayrıca ıdpsset uygulamasi gördüm youtube da bir video izledim kişi 30 saniyede işlem yapıyor ben yapıp idps numarasını yazıyorum ok yaptığımda failed oluyor bunu yapmak için flash kök dizinine eid_root_key yada idps.bin mi eklemek gerekiyor nedir bunlar çözemedim yada config adında bir txt belgesinin içine mi yazıp ışlem yapmam gerekiyor

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,323
11,060
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
Psnpatch uygulamasını deneyin psnpatch.cfg dosyasını notepad ile açın idps=00000000000000000000000000000000 yazan yere elinizdeki banlanmamış id'yi yazın kaydedin. fat32 formatlı flash diske psnpatch.cfg dosyasını kopyalayın ve ps3'de sağ usb slotuna takın. Programı çalıştırın kare tuşuna basın id'niz değişecektir, sonrasında yuvarlak tuşu ile programı kapatın. Eğer çalışan banlanmamış bir id yazdıysanız psn'e girebilirsiniz.

Bu işlemi her makinayı kapatıp açtığınızda yapmanız gerekiyor.