PS3 CFW + APPS Banlı Ps3 ile Psn'ye giriş - Console ID , Ps Unban. PsNpatch

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde Sayqho tarafından oluşturulan Banlı Ps3 ile Psn'ye giriş - Console ID , Ps Unban. PsNpatch başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 531,899 kez görüntülenmiş, 5,206 yorum ve 1,006 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı Banlı Ps3 ile Psn'ye giriş - Console ID , Ps Unban. PsNpatch
Konbuyu başlatan Sayqho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan safir_42

snooker2oo8

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 26, 2008
558
91
28
Siteye Git
banlanmamis veya kullanilmayack bir id nasil bulabilirim acaba?
derdim psn de oyun oynamak degil sade remote play ile ps vita da ps3 oyunlarini oynamak istiyorum.yada baska bir yolu varmi psn e girmeden ps vita ile remote play calistirmanin?

nazdarofya

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 13, 2010
231
113
43
38
iyi geceler herkese psnpatch nasıl id atıyorz bunu tek sefermi yapmak lazım 1 tane id var ama beceremedim olmadı bir yardımcı olun

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,332
11,173
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
iyi geceler herkese psnpatch nasıl id atıyorz bunu tek sefermi yapmak lazım 1 tane id var ama beceremedim olmadı bir yardımcı olun

Psnpatch_2015.11A.Sayqho.rar (En güncel sürüm)
bunu indirin

PsNpatch'u Nasıl kullanırız.. (Cobra 7.0 uyumlu)(Stealth özelliği mevcut)

Rar'dan çıkan dosyalarımızı diğer programlarda olduğu gibi fat32 olan usb diskimize atıyoruz ben psnpatch 1.05.1 [STEALTH].pkg bunu kullanıyorum isteyen diğer versiyonuda kullanabilir.
gelelim idmizi nereye yazacağımıza usb diskimize attığımız dosyalardan ismi psnpatch.cfg olan dosyayı not defteriyle açarak idps=00000000000000000000000000000000 yazan yeri değiştirip çalışan banlanmamış id'yi yazıp kaydediyoruz.
Programı çalıştırdıktan sonra (usb diskimiz sağ slotta olacak) [ATTACH=CONFIG]84[/ATTACH] tuşuna basıyoruz ve [ATTACH=CONFIG]85[/ATTACH] tuşu ile çıkış yapıyoruz.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
- Psnpatch.cfg resim.

zaten nasıl yapıldığını yazıyordu ilk mesajda ama gözden kaçmıştır belki diye tekrar buraya ekliyorum. Bu işlemi yaptıktan sonra psn'e girebilirsiniz ama elinizde olan id'nin banlı olmaması gerekiyor. Ve her makinayı açtığınızda, resetlediğinizde bu işlemi yapmalısınız.

nazdarofya

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 13, 2010
231
113
43
38

Psnpatch_2015.11A.Sayqho.rar (En güncel sürüm)
bunu indirin

PsNpatch'u Nasıl kullanırız.. (Cobra 7.0 uyumlu)(Stealth özelliği mevcut)

Rar'dan çıkan dosyalarımızı diğer programlarda olduğu gibi fat32 olan usb diskimize atıyoruz ben psnpatch 1.05.1 [STEALTH].pkg bunu kullanıyorum isteyen diğer versiyonuda kullanabilir.
gelelim idmizi nereye yazacağımıza usb diskimize attığımız dosyalardan ismi psnpatch.cfg olan dosyayı not defteriyle açarak idps=00000000000000000000000000000000 yazan yeri değiştirip çalışan banlanmamış id'yi yazıp kaydediyoruz.
Programı çalıştırdıktan sonra (usb diskimiz sağ slotta olacak) [ATTACH=CONFIG]84[/ATTACH] tuşuna basıyoruz ve [ATTACH=CONFIG]85[/ATTACH] tuşu ile çıkış yapıyoruz.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
- Psnpatch.cfg resim.

zaten nasıl yapıldığını yazıyordu ilk mesajda ama gözden kaçmıştır belki diye tekrar buraya ekliyorum. Bu işlemi yaptıktan sonra psn'e girebilirsiniz ama elinizde olan id'nin banlı olmaması gerekiyor. Ve her makinayı açtığınızda, resetlediğinizde bu işlemi yapmalısınız.
allah razı olsun oldu sonunda yalnız makineyi kapatıp açtığımda giriş yapmak istediğimde şöyle bi sorun çıkıyor bu eposta adresi bi başka kullanıcıya aitiir felan gibi mesaj geliyor psn giriş yapınca halbuki ilk e posta adresimle oldu acaba PsNpatch giriş yapmadan direk psn giriş yaptım ondan olabilirmi

Son düzenleme: