Aurora Cover & Custom Cover & Title Update Yükleme Rehberi

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,960
0
Aurora konusunda aslında çok anlattım bunu ancak hala soranlar özel mesaj atanlar yine rehber açıyorum mümkünse artık sormadan herkes okusun[HIDE-THANKS]

Öncelikle aurora 0.4 yükleyin(en son sürüm ne ise)

Dashlaunch yükleyin (en son sürüm ne ise dashboard sürümüne uygun olan)

liveblock=enabled

livestrong=disabled yapın ve kaydedin

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
mutlaka önce üyelik alın ve gelen maili onaylayın

TÜM İŞLEMLER İÇİN XBOXDA İNTERNET BAĞLANTISI ZORUNLUDUR

AURORA ZATEN TÜRKÇE RESİMLERDE İNGİLİZCE ANCAK YERLERİ AYNI DEĞİŞEN BİRŞEY YOK

Cover Yükleme

AURORADA START BAS RESİMDEKİ EKRANA GEL YÜKLEMEK İSTEDİĞİN ŞEYLERİ SEÇ MARKET KONUMU ABD SEÇ TÜRKİYE SEÇERSENİZ BAZI OYUNLARDA BİLGİLERİ YADA RESİMLERİ İNDİRMEME SORUNU OLABİLİYOR

OYUNU SEÇ Y TUŞUNA BAS

RESİMDEKİ GİBİ REFRESH YAP

CUSTOM COVER

XBOX UNİTY ÜYELİK ADINI ŞİFRENİ GİR

Protype oyunu arattık 8 cover var

Cover yazısına tıklayın yukardaki sağ sol oklardan istediğini seç push to xbox tıkla

1-2 dk içinde yeni cover değişecektir.

TİTLE UPDATE YÜKLEME

OYUNU SEÇ Y TUŞUNA BAS

RB TUŞUNA BAS MARKETE GEL EN SON OLANI SEÇ DOWNLOAD SEÇ

YÜKLEME BİTİNCE YÜKLÜ OLANLAR KISMINA GERİ GEL LB TUŞUYLA SON TU SEÇ VE AKTİF ET SEÇ

[/HIDE-THANKS]

Son düzenleme:

TheCasH

Kayıtlı Üye
Ara 27, 2014
111
12
0
Ankara
Eyvallah, ama benim sorun şu; tu yükledikten sonra oyun açarken ''Uyumsuz sürüme yükseltilmiş'' hatası alıyorum. Onun dışında fena değil, ayrıca FS3'dü silmeye gerek yok gerektiğinde 2 sn de değişiklik yapılabiliyor.

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,960
0
Eyvallah, ama benim sorun şu; tu yükledikten sonra oyun açarken ''Uyumsuz sürüme yükseltilmiş'' hatası alıyorum. Onun dışında fena değil, ayrıca FS3'dü silmeye gerek yok gerektiğinde 2 sn de değişiklik yapılabiliyor.
sen onla ilgili konu açmştn galiba bende cvplamıştım zaten bu rehberle ilgisi yok senin sorunun