Alien Isolation Yükleme Rehberi (TU 1 Fix Güncelleme 9.10)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,960
0
[HIDE-THANKS]

TÜRKİYE'NİN EN İYİ XBOX FORUMU HER ZAMAN İLKLERİ BAŞARIR :D

EN AZ 16537 DASHBOARD.HDD 1 5.6 GB YER OLMALI..

FAKELİVE=DİSABLE

OYUN 2 DVD

DVD 1 VE DVD 2 İNDİRİN

DVD 1 EXİSO İLE RİP YAPIN

OYUNU YÜKLEME ŞEKLİ OLARAK GTA V İLE AYNI .YANİ DVD 1 DEKİ DOSYALAR ZORUNLU YÜKLENMEK ZORUNDA

Yukardaki kırmızı çerçeveli konumdaki 4 dosyayı

Hdd1/content/000..../5345085E/00000002 içine atın

DVD 2 GOD YAPARAK DAHİLİ HDD İÇİNE ATIN.

[/HIDE-THANKS]

Son düzenleme:

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
19,062
0
Siteye Git
Emeğine sağlık dostum artık bu konu Gta5 deki gibi 50 sayfa olur :D ilk bizde yazmamıza gerek yok zaten rehberlerimizi türk sitelerinde ilk çıkartan olduğumuzu cümle alem biliyor başka siteler gibi copy-paste yaparak bu işi yapmıyoruz ki zaten bizede bu yakışmaz tarzımız değil farkımız ortada

Son düzenleme:

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,960
0
Emeğine sağlık dostum artık bu konu Gta5 deki gibi 50 sayfa olur :D ilk bizde yazmamıza gerek yok zaten rehberlerimizi türk sitelerinde ilk çıkartan olduğumuz cümle alem biliyor başka siteler gibi copy-paste yaparak bu işi yapmıyoruz ki zaten bizede bu yakışmaz tarzımız değil farkımız ortada​
gta 5 yükleyenler yine yapar heralde o kadar olamz umarım yine :D .Aynen yazdıklarına birebir katılıyorum dostum copy-paste konusu değil bir de birşey bilmeyipte asla olmaz yapılmaz demek var mesela Xboxta türkçe oyun yapılmaz biliyosun :D .Bunu söyleyipte indirip oynadıklarında ne düşünüyolar merak ediyorum aslında :loyal: :loyal: :loyal:

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
19,062
0
Siteye Git

gta 5 yükleyenler yine yapar heralde o kadar olamz umarım yine :D .Aynen yazdıklarına birebir katılıyorum dostum copy-paste konusu değil bir de birşey bilmeyipte asla olmaz yapılmaz demek var mesela Xboxta türkçe oyun yapılmaz biliyosun :D .Bunu söyleyipte indirip oynadıklarında ne düşünüyolar merak ediyorum aslında :loyal: :loyal: :loyal:

düşündükleri belli anaaa ne güzel olmuş türkçede başka bir zevkli oluyor diyorlar ama sitelerdede çamur atıp bir türkçe yama ile bölüm siliniyor virüs onlar diyorlar artık bunada söylüyecek bir söz bulamıyorum :D neymiş efendim bebe belik yapıyormuş onları hahahaha gelsinde bir yama yapsın onu görelim

düzenleme: bizgidip yabancı siteye kendi nickimizi koyupta dünyaya açıldık demiyoruz :D:D:D:D:D:D

Son düzenleme:

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,960
0

düşündükleri belli anaaa ne güzel olmuş türkçede başka bir zevkli oluyor diyorlar ama sitelerdede çamur atıp bir türkçe yama ile bölüm siliniyor virüs onlar diyorlar artık bunada söylüyecek bir söz bulamıyorum :D neymiş efendim bebe belik yapıyormuş onları hahahaha gelsinde bir yama yapsın onu görelim

Gece gece ne güldüm ya anaaa :D:D

Yatmadan önce bu güzel sözle bitiriyorum gecemi :D

Bilmek yetmez uygulamak lazım; istemek yetmez yapmak lazım. Johann Wolfgang von GOETHE

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
19,062
0
Siteye Git

Gece gece ne güldüm ya anaaa :D:D

Yatmadan önce bu güzel sözle bitiriyorum gecemi :D

Bilmek yetmez uygulamak lazım; istemek yetmez yapmak lazım. Johann Wolfgang von GOETHE

güldürdüysem ne mutlu bana :) ama %100 bir yamada bunu demişlerdir :D

ipimle kuşam neyse gerisini getirmeyim The_Darkness söylüyecek birşey bulamadım bu geldi aklıma :D:D

iyi geceler dostum​

redvelvet

Xbox 360
Super Moderators
May 22, 2008
1,887
662
0
Demek soru soran yok ha :D :D :D, siz kaşındınız. Hemen sorayım. (Hem kendi adıma hem örnek oluşturması adına)
X360S 4GB Slim + 500GB HDD var. Yükleme yöntemim nasıl olmalı?
Teşekkürler, elinize yüreğinize sağlık.

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,960
0
Demek soru soran yok ha :D :D :D, siz kaşındınız. Hemen sorayım. (Hem kendi adıma hem örnek oluşturması adına)
X360S 4GB Slim + 500GB HDD var. Yükleme yöntemim nasıl olmalı?
Teşekkürler, elinize yüreğinize sağlık.
usbye atıyosun mecbur dostum atılan 4 dosya boyutu 5 gb çünkü .Önemi yok usbden çalışmazsa değişik yöntemler ararız 4 gb için.:smile-new: