PSP 6.20 PRO B10 Çıktı Kalıcı Fast Recovery ve Permanent Patch

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP GO - PSP 300x V3 Hack kategorisinde yasco tarafından oluşturulan 6.20 PRO B10 Çıktı Kalıcı Fast Recovery ve Permanent Patch başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 166,498 kez görüntülenmiş, 408 yorum ve 301 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP GO - PSP 300x V3 Hack
Konu Başlığı 6.20 PRO B10 Çıktı Kalıcı Fast Recovery ve Permanent Patch
Konbuyu başlatan yasco
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hn3brks

melankolinn

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 20, 2011
24
2
3
ben daha yeni sıfır psp 3004 aldım haftaya elimde olucak sıfır cihaz versyonu kaç bilmiyorum ama 6.37 olmaz işallah :) soruma geliyim iso cso oyunlarını oynamak için hangi versyonu kuruyım onlian oyun oynamak istiyorum kasmamasını isiyorum her oyunu sorunsuzca açmasını istiyorum pspyi kapatınca silinmemesini istiyorum bide olursa psn ye girerbilirmi bu özelliklerde bi versyon varmı kurucağım

Lord1905

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 10, 2010
1
0
1
39
ben daha yeni sıfır psp 3004 aldım haftaya elimde olucak sıfır cihaz versyonu kaç bilmiyorum ama 6.37 olmaz işallah :) soruma geliyim iso cso oyunlarını oynamak için hangi versyonu kuruyım onlian oyun oynamak istiyorum kasmamasını isiyorum her oyunu sorunsuzca açmasını istiyorum pspyi kapatınca silinmemesini istiyorum bide olursa psn ye girerbilirmi bu özelliklerde bi versyon varmı kurucağım
6.37 ie imzalanmış psp oyunlarını oynayabilirsin idareten. googlda aratsan bulursun. "signed psp games" yada " imzalı psp oyunları"" şeklinde arat

elrohir18

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 8, 2011
2
0
0
38
xmb menuden direk oyun açılıyor mu yoksa iso loader falan gereklimi?

mustafa72

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 11, 2010
1
0
0
41
Merhaba

Psp 3004 var elimde. Versiyonu 5.03 tü. Her açılışta hen yapmaktan sıkıldığım için bu versiyonu yükledim. 6 tane oyun denedim şimdiye kadar 2 si çalıştı 4 ü çalışmadı. Oyunların hepside 1 kaç yıl öncenin oyunları. Nasıl çözebilirim neyi kontrol etmeliyim.

Teşekkürler.

Doctor Who

Erişim Engelli
Mar 23, 2011
41
0
0
43
Selecet e bas. Şunları yap:

UMD ISO Mod : M33 driver
CPU Clock XMB : Default
CPU Clock GAME : Default

oguz2168

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 23, 2011
2
0
0
32
hmm peki ya oyunu acınca this game cannot be started. hatası verıo nasıl duzeltebılırım bır fıkrınız varmı ?