5.05 jailbreak sonrası fan sesi

evrevrev

Kayıtlı Üye
Ocak 11, 2011
4
0
1
28
merhaba ben ps4 ümde 5.05 jailbreak yapıp kopya oyun oynamaya başladığım zaman fan sesi aşırı şekilde kademeli olarak artıyor ve aşırı şekilde cihaz ısınmaya başlıyor bundan ötürü oyundan çıkmak zorunda kalıyorum orjinal oyun oynarken bu problem olmuyor sizce sorun nerededir ve çözümü nedir yardım olursanız sevinirim.

kazuya_tk

Kayıtlı Üye
Şub 22, 2014
4
1
0
Orjinal veya korsanla alakası yok. bahsettiğin olay bende de yaklaşık 1 yıldır falan var fanın aşırı derece toz tutmasından kaynaklanıyor 1 yıldan beri bu vaziyet kullanıyorum bi sorun olmadı ısınma aşırı olduğunda ps4 kendini kapatır diye düşünüyorum şimdiye kadarda kapatmadı.

Not:Bildiğim kadarı ile ps4 lerde fan temizliği ve termal macun yenileyen yerler var eğer yaptırırsan büyük oranda azalır.

Son düzenleme:

6erebro

Kayıtlı Üye
Mar 6, 2018
9
0
0
bu problemi yaşayan var mı ? lütfen bu konuyu okuyan 5.05 kullanıcıları mesaj yazsın. ayrıca bu reset kapanma olayları olmaması için en sağlam hen i nerden yükleyebilirim ?

haxron

Kayıtlı Üye
May 3, 2018
23
0
1
bende god of war oynarken fan çok hızlı çalışıyor.diğer oyunlarda normal ve cihaz o kadar fazla ısınmıyor.bulunduğun ortamdan dolayı da ısınabilir cihaz.

hackerburak

Erişim Engelli
Haz 20, 2009
5
0
0
26
Bu problemi bende yaşıyordum öncelikle şunu söyleyeyim mira-hen kullanıyordum ondan yapıyormuş. GOW açınca fan deli gibi çalışıyordu durup dururken makina kendini kapatıyordu. Sonra denemek için Sadece HEN 1.7 kurdum ve hiçbir sorun yok GOW açınca fan normal seyrinde izliyor, kapanma sorunu da kalktı.