5,05 için oyun güncelleme

nate86

Kayıtlı Üye
Ara 27, 2017
113
3
18
arkadaşlar bilen varsa lütfen yardımcı olsun 5,05 te oyunları nasıl güncelleyebiliriz?

serkanapaydin

Kayıtlı Üye
Ağu 3, 2009
32
0
6
34
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
sitesinde oyunların güncelleme dosyaları mevcut. İnsanlar buradan güncelliyormuş. Ama ben bir çok yama indirmeme rağmen yükleyemedim, hata veriyor. Güncelleme yapabilen biri yardımcı olursa sevinirim.

nate86

Kayıtlı Üye
Ara 27, 2017
113
3
18
sitesinde oyunların güncelleme dosyaları mevcut. İnsanlar buradan güncelliyormuş. Ama ben bir çok yama indirmeme rağmen yükleyemedim, hata veriyor. Güncelleme yapabilen biri yardımcı olursa sevinirim.
maalesef dostum o sitedeki güncellemeler kopya oyunlarda çalışmıyor keşke birileri bunun bir yolunu bulsa

nate86

Kayıtlı Üye
Ara 27, 2017
113
3
18
şöyle bir video var dostum. Adam oyunu önce dump ediyor. Sonra güncellemesini felan ekliyor. Çok karışık bir şey anlamadım. Ama sonunda oyunu güncelliyor.
maalesef eğer orjinal disk varsa 5,05 te güncelleme indirip kuruluyor ama kopya olduğu zaman oyun güncellemelerini kabul etmiyor beklemek lazım umarım bu sorun çözülür

serkanapaydin

Kayıtlı Üye
Ağu 3, 2009
32
0
6
34
maalesef eğer orjinal disk varsa 5,05 te güncelleme indirip kuruluyor ama kopya olduğu zaman oyun güncellemelerini kabul etmiyor beklemek lazım umarım bu sorun çözülür
Burada 4.55 versiyonlarda o siteden indirip kuruyor. Aynısını yapıyorum ancak olmuyor :) Belli ki 5.05 jailbreaklerde olmuyor. Dediğin gibi umarım bu versiyon içinde bir çaresini bulurlar.