PS3 CFW + APPS 4 Gb'dan Büyük Dosyaları Bölmek (PS3 Oyun İçin) Rehber

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde ferhanANK tarafından oluşturulan 4 Gb'dan Büyük Dosyaları Bölmek (PS3 Oyun İçin) Rehber başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 56,290 kez görüntülenmiş, 218 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı 4 Gb'dan Büyük Dosyaları Bölmek (PS3 Oyun İçin) Rehber
Konbuyu başlatan ferhanANK
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kadircik

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
PSLAND:)
İlkönce programı arşivden çıkaralım ve çalıştıralım.Aynen aşağıdaki işlemleri yapalım.
1)Optimizer
2)Split>4 gb to OBM instal FMT
3)Open RLS Folder(Oyunumuzun klasörünü seçelim BLESxxxxx şeklinde olan.
En sonunda Klasörü Seç e bastığımızda;program kendisi bölüyor.En sonunda Job Finished yazısı çıktığında iş tamamdır:party:Mesela 5 gb lik dosyayı 1 er gb lik şekilde bölüyor.Ve aynen 5 gb oluyor.Fazladan bişey kalmıyor:)Sonrasında ister haricide ister dahilide rahatlıkla oynayabilirsiniz.

LiNK:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Alternatif:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Şifre yoktur arkadaşlar.Ama kendim yükledim.
Anlatım tamamen bana aittir.Ama resimler gogıldan:)İstediğiniz gibi alıntı yapabilirsiniz.

kurt26

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2010
847
13
18
Siteye Git
Sağol ellerine sağlık.
4gb şeklinde bölebiliyormuz.
örneğin 8 gb yani iki dene 4gb yapıcak.

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
Sağol ellerine sağlık.
4gb şeklinde bölebiliyormuz.
örneğin 8 gb yani iki dene 4gb yapıcak.
Eyvallah kardeşim.Eğer 4 gb den büyük dosya yoksa kardeş,ozaman bölmüyor program.Mesela 8 gb lik dosyayı 1 er küsür gb lik ale getiriyor.Diğer rogramlar gibi bişe artmıyor

kurt26

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2010
847
13
18
Siteye Git
Tamamdır dostum bir oyun indirince deniyecem inşallah
hem bölücem hem bellek halledicem bakalım olursa.:D

han412

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 12, 2010
210
19
0
yapmıyor hiç bir şey killzone 3 oyununun içinde 9GB lik dosya var bölmüyor parçalamıyor işlem bitti diyor senin dediğin gibi ama biten bişey yok .

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
yapmıyor hiç bir şey killzone 3 oyununun içinde 9GB lik dosya var bölmüyor parçalamıyor işlem bitti diyor senin dediğin gibi ama biten bişey yok .
Kardeş şuana kadar denediğim bütün oyunlarda sorunsuz bölüp parçaladı.Senin bilgisayarda boş yer var mı peki?

Bump: Link tazelendi:caki: