25pp veya Kuaiyong Tarzı Sitelerden FDM/IDM ile Ipa İndirme

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde iPhone Genel kategorisinde byercanx tarafından oluşturulan 25pp veya Kuaiyong Tarzı Sitelerden FDM\/IDM ile Ipa İndirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,305 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iPhone Genel
Konu Başlığı 25pp veya Kuaiyong Tarzı Sitelerden FDM\/IDM ile Ipa İndirme
Konbuyu başlatan byercanx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Daombiat

byercanx

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Kas 28, 2011
2,889
250
83
38
Evet arkadaşlar malum IOS 7 kullanıcıları için henüz sunulmuş bir jailbreak işlemi bulunmamakta. 25pp ve Kuaiyong gibi programlar aracılığıyla uygulamaları indirebiliyoruz. Yanlız malum bu programlardan hızlı bir şekilde indiremiyoruz. En azından ben indiremedim 30-40 kb ile iniyor nedense. Bende ufak bir network analizi sonunda direk link olarak adreslerini paket yakalama methodu ile dump ettim. Bu şekilde IDM veya FDM ile saniyede 1Mb ile indirebiliyorum.

Resimli anlatım hazırlıyorum birkaç resimden oluşucak. Bunu uygun bir zamanda hazırlıyacağım. Anlaşılır olması için.

Mesela :

Son çıkan Final Fantasy 5 Remake 30 küsür TL açık konuşmam gerekirse sebebi bu oldu :)

JB'li Cihazlar için :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

JB'siz Cihazlar için :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Aslında bir sayfaya bütün oyunları ve temelde kullanılan uygulamaları hazırlayabiliriz ama zaman lazım.

sertan_1843

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 16, 2009
245
2
0
ya arkadaşlar bi yardım edin kurdum 25ppyi bike race pro diye bir oyun indirdim itunes ile kurmaya çalışıyorum yükleniyorda kalıyor bide 25ppyi ilk açtıktan sonra bir daha açılmıyor lütfen yardım

********-- Post added at 22:18 ********-- Previous post was at 20:37 ********--

tamam arkadaşlar sorunu çözdüm ama şöyle bir sorun var 25ppden crackli bir uygulamayı telefona attığınızda itunes ile eşzamanlama yapamıyorsunuz(yetkilendir dediğinizde yinede olmuyor)

Kireckaan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 2, 2015
1
0
0
Evet arkadaşlar malum IOS 7 kullanıcıları için henüz sunulmuş bir jailbreak işlemi bulunmamakta. 25pp ve Kuaiyong gibi programlar aracılığıyla uygulamaları indirebiliyoruz. Yanlız malum bu programlardan hızlı bir şekilde indiremiyoruz. En azından ben indiremedim 30-40 kb ile iniyor nedense. Bende ufak bir network analizi sonunda direk link olarak adreslerini paket yakalama methodu ile dump ettim. Bu şekilde IDM veya FDM ile saniyede 1Mb ile indirebiliyorum.

Resimli anlatım hazırlıyorum birkaç resimden oluşucak. Bunu uygun bir zamanda hazırlıyacağım. Anlaşılır olması için.

Mesela :

Son çıkan Final Fantasy 5 Remake 30 küsür TL açık konuşmam gerekirse sebebi bu oldu

JB'li Cihazlar için :

JB'siz Cihazlar için :

Aslında bir sayfaya bütün oyunları ve temelde kullanılan uygulamaları hazırlayabiliriz ama zaman lazım.
Konu Bilgileri
Kaynak:

Konu: 25pp veya Kuaiyong Tarzı Sitelerden FDM/IDM ile Ipa İndirme
Kategori: iPhone Genel
Konuyu Başlatan: byercanx
Cevap: 5
Görüntüleme: 1431
Tüm forumdan rastgele konular:
» .............
» Xbox logosunda Takılma
» Diablo II + Expansion !!
» Super Slim Jailbrek olur mu?
» Whistle Android Finder 4.7 PRO Android
» Diskim Hakkında Ps3
» 55555555 tripped AE detector
» s3rd4r tripped AE detector
» GOW Beta İsteyen OFW Kullanıcıları
» Watch Dogs Bütçesi Ertelenmeden Önce Ne...
Aynı kategoriden rastgele konular:
» iphone 5 ve 5s için konsol
» iPhone Nedir, Ne Değildir?
» Vice City, Tablet ve Telefonlara Geliyor
» WhatsApp Güncellendi! İşte Yenilikler
» 25pp veya Kuaiyong Tarzı Sitelerden...
» Iphone 3s 5.0.1 sürüme jb atılır mı???
» iOS 7.0.4 Çıktı
» iOS 6.1.1 Çıktı!
» Facebook ile Ücretsiz Konuşun
» Ipod Touch 5g Hakkina Bilgi var mi ?