MUGEN OYUN 2011 Mugen Warriors 2 Hotfile

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mugen Oyunları kategorisinde kurt26 tarafından oluşturulan 2011 Mugen Warriors 2 Hotfile başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,973 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mugen Oyunları
Konu Başlığı 2011 Mugen Warriors 2 Hotfile
Konbuyu başlatan kurt26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kurt26

kurt26

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2010
847
14
18
Siteye Git
Böyle olucak

akumalar, kenler, ryular, yan yana.eskiden başında sayıyla olan char ismleride vardı onlarıda düzeltince böyle oldu.

yeni select def link
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

2011 Mugen Warriors 2 - data klasörüne atın değişirilsinmi sorusuna evet deyin.her ihtimale karşı select defin yedeğini alın.

İxon

Ebony & İvory *
Kayıt Üyemiz
Nis 22, 2010
550
0
0
29
beyendinize sevindim.kolay kolay sıkılmazsınız.sürüyle karakter sürüyle müzik sürüyle stage var.karaktere ekleyip çıkarabilirsiniz yanlız mwc programı kullanılmıyor hepsini elle yaptım biraz zor oluyor:D
Ne gibi müzikler mesela :) nero kolu mavi nednese :D kurt bu oyundaki dante son güncellenmiş halimi cerberus felan var değil mi bazılarında o yok ta :)

kurt26

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2010
847
14
18
Siteye Git
Ne gibi müzikler mesela :) nero kolu mavi nednese :D kurt bu oyundaki dante son güncellenmiş halimi cerberus felan var değil mi bazılarında o yok ta :)
ilk sayfa tanıtım bölümünü oku.
3 başlı köpeğin kılıçı diyorsan olması lazım değilse charı değiştir oldu bitti:D

kurt26

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2010
847
14
18
Siteye Git
2011 Mugen Warriors 2
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

shin ryu güzel bir video oldu.

2011 Mugen Warriors 2 hits