PS4 Yardım 10 Ay Psn Plus üyeliğim var 5.05 cfw beklemelimiyim?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde excitir06_84 tarafından oluşturulan 10 Ay Psn Plus üyeliğim var 5.05 cfw beklemelimiyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,166 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı 10 Ay Psn Plus üyeliğim var 5.05 cfw beklemelimiyim?
Konbuyu başlatan excitir06_84
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan excitir06_84

excitir06_84

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2009
265
9
18
39
Evet arkadaşlar konudada belirttiğim gibi 15 ay Psn Plus üyeliği almıştım 5.05 sürümden sonra güncelleme yapmadım hiç sizce Gow4 çıktıktan sonra kırılması muhtemel mi yoksa beklemekten vazgeçip en azından para verdiğim plus üyeliğinden faydalanmaya devam etmelimiyim?

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,098
113
MotherBoard
Yeni nesilde online oynayamadıktan sonra kırılsa ne kırılmasa ne..

Eski nesillerin hepsinde kırık cihazlarım vardı ancak yeni nesilde Online takılmak daha keyifli ve oyun fiyatlarıda hiç öyle abartılacak seviyelerde değil.Çok fazla indirim oluyor,PS Plus zaten ayda 2 oyun veriyor ve Ps Plus’a ozel oyun indirimleride geliyor.

Az bir miktar para harcayarak 70 oyunluk arşiv yaptım
Hepside popüler ve hit oyunlar.Offline’a kendimi hapis etmektense onlineda 5 tane zevkli oyun olsun yeter bence.

fatihaksoy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 12, 2009
120
18
18
Kardeş bence 1-2 ay daha bekle ben öyle yapıyorum çıkmasa durmak yok yola devam paran çoksa bir tane slim al 4,55 satıyorlar

fatihaksoy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 12, 2009
120
18
18

Eski nesillerin hepsinde kırık cihazlarım vardı ancak yeni nesilde Online takılmak daha keyifli ve oyun fiyatlarıda hiç öyle abartılacak seviyelerde değil.Çok fazla indirim oluyor,PS Plus zaten ayda 2 oyun veriyor ve Ps Plus’a ozel oyun indirimleride geliyor.

Hepside popüler ve hit oyunlar.Offline’a kendimi hapis etmektense onlineda 5 tane zevkli oyun olsun yeter bence.
Sony kendi oyunları hepsi nerdeyse hepsi offline ama bazı oyunlar hakikaten online çok zevkli, arkadaşlarını yardıma çağırabilirsin Dark Souls 3'de pvp yapmak, istilacılarla savaşmak muhteşem! aylardır oyunu bırakamıyorum benim tercihim imkanın varsa tabiii! 1 tane de 2 el konsol alıp ofline oyunları bu konsolda oynamak

excitir06_84

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2009
265
9
18
39

Valla bilemedim arkadaşlar ya Sony artık plus üyelerine en az bir tane güzel oyun veriyor yanında bir iki tanede orta ve alt kademe veriyor artı online olayı zaten yeterli sebep ama bir yandanda Gow4 dahil oynamak isteyip alamadığım ve daha çıkacak oyunları kopya oynamayı düşündüğümde bekleyeyim diyorum,maalesef maddiyat iyi değil zar zor aldım Ps4 ü